Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

IT Saugumo sprendimai

IT saugumas šiandien yra svarbus dėl kelių priežasčių:

 

 • Vertingos ir slaptos informacijos apsauga
  Organizacijų kertinis akmuo yra jų duomenys, kurie gali apimti konfidencialią informaciją, klientų duomenis, intelektinę nuosavybę ir kt. IT saugumo strategijos padeda apsaugoti šiuos duomenis nuo neteisėtos prieigos ir kibernetinių atakų.
 • Vartotojų informuotumo didinimas
  Labai svarbu šviesti darbuotojus apie geriausią kibernetinio saugumo praktiką, nes žmogiškasis veiksnys dažnai yra silpnoji saugumo grandis. Patyrę vartotojai yra mažiau linkę tapti sukčiavimo aukomis arba padaryti klaidų, kurios gali kelti grėsmę organizacijos saugumui.
 • Tvarumo ir saugumo užtikrinimas
  Tyrimai rodo, kad daugelis įmonių nepakankamai investuoja į IT saugumo sritį, todėl informacinės sistemos tampa pažeidžiamos atakų. IT saugumo užtikrinimas padeda įmonėms išvengti netikėtų ir nemalonių netikėtumų, kurie gali turėti įtakos jų tvarumui.
 • Krizių planų svarba
  Krizių planai ir reagavimo strategijos yra būtinos, kad organizacijos galėtų greitai ir efektyviai reaguoti į saugumo incidentus. Tai apima tiek prevencines priemones, tiek planus, kaip elgtis įvykus duomenų saugumo pažeidimams ar kitoms saugumo problemoms.

Apskritai, IT saugumas yra svarbus apsaugant organizaciją, užtikrinant duomenų apsaugą, didinant vartotojų informuotumą ir stebint organizacijos informaciją bei kuriant krizių planus. Tai nuolat besivystanti sritis, kuriai reikia nuolatinio dėmesio ir naujovių, kad būtų galima neatsilikti nuo naujų grėsmių ir technologijų.

"Primend" teikia jūsų organizacijai visapusišką pagalbą įvairių sprendimų ir paslaugų forma, kad sumažintų riziką, susijusią su IT saugumu, ir užtikrintų efektyvią ir saugią kasdienę organizacijos veiklą.

Primend Shield - kiberincidentu uzraudzības un pārvaldības pakalpojums

Centralizuota „Primend Shield“ saugumo informacijos ir įvykių valdymo sistema (angl. Security Information and Event Management, SIEM) renka saugumo įvykių įrodymus iš serverių, kompiuterių, ugniasienių ir kitų tinklo įrenginių. Surinkti įrašai saugomi bent vienerius metus, kad būtų galima atpažinti modelius, mokytis ir naudoti kaip teisinius įrodymus. 
SKAITYTI DAUGIAU►

CISOaaS – informacijos saugumo brandos lygio įvertinimas ir tobulinimas

Paslauga padeda išsamiai suprasti įvairias informacines sistemas, programas, svarbius vaidmenis, procesus ir kitas naudojamas technologijas, paremtas įmonės verslo strategija informacijos saugumo požiūriu.
SKAITYTI DAUGIAU►

M365 Premium

M365 Premium - Geriausiai tinka įmonėms, kurioms reikia saugių nuotolinio darbo sprendimų su visomis „Business Standard“ funkcijomis, taip pat patobulintos apsaugos nuo grėsmių ir įrenginių valdymo.
SKAITYTI DAUGIAU►

M365 Atsarginės kopijos

Atsarginės kopijos paslauga paremta VEEAM technologija.
SKAITYTI DAUGIAU►

Atsarginės kopijos serveriams

Pasirinkus „Primend“ atsarginio duomenų kopijavimo paslaugą, jūsų duomenų centre esančios informacijos kopija perkeliama į „Microsoft Azure“ aplinką. Duomenys kaupiami naudojant „Veeam“ technologiją, kuri padeda sumažinti saugomą duomenų tūrį. „Primend“ yra atsakinga už sklandų paslaugos veikimą, stebi atsarginę kopiją ir jos duomenų kiekius, o prireikus juos atkuria.
SKAITYTI DAUGIAU►