„Primend“ pripažinta 2020 m. „Microsoft“ metų partneriu Estijoje

Autorius: Toomas Mõttus Laikas: 2020 m. liepos 14 d.

„Primend“ laimėjo „2020 m. „Microsoft“ metų partnerio“ apdovanojimą Estijoje.

Mes buvome pagerbti tarp geriausių „Microsoft“ partnerių pasaulyje už nepriekaištingą inovacijų ir „Microsoft“ technologijomis pagrįstų sprendimų diegimą vartotojams.

„Mūsų misija – kurti sprendimus žmonėms, norintiems, kad jų įmonės būtų sėkmingesnės. Mes norime įkvėpti žmones ir organizacijas kurti sėkmingus pokyčius, paremtus žiniomis. Aš tikiu, kad nuoširdžios mūsų pastangos praktiškai pritaikyti naujausias technologijas taip, kad jos palengvintų gyvenimą ir duotų pelno, leido mums pelnyti klientų pasitikėjimą ir „Microsoft“ pripažinimą“, – sakė „Primend“ generalinis direktorius Toomas Mõttus.

„Microsoft“ organizuojami „Metų partnerių“ apdovanojimai skiriami tiems „Microsoft“ partneriams, kurie per pastaruosius metus sukūrė ir pristatė išskirtinius sprendimus, pagrįstus „Microsoft“ paslaugomis. Apdovanojimai suskirstyti į kelias kategorijas, o nugalėtojai šiais metais išrinkti iš daugiau nei 3300 šio pripažinimo siekusių pretendentų iš daugiau nei 100 pasaulio šalių. „Primend“ buvo pripažinta už tai, kad Estijoje siūlo išskirtinius sprendimus ir paslaugas.

„Microsoft“ šalies „Metų partnerio“ apdovanojimas 

„Garbė pripažinti „Microsoft“ apdovanojimų „Metų partneris 2020 m.“ nugalėtojus ir finalininkus, – sakė Gavriella Schuster, korporacijos viceprezidentė, „One Commercial Partner“, „Microsoft“. – Šie partneriai pranoksta lūkesčius laiku teikdami sprendimus, padedančius išspręsti sudėtingus iššūkius, su kuriais susiduria verslo įmonės visame pasaulyje. Pradedant virtualiu bendravimu ir bendradarbiavimu, baigiant pagalba klientams realizuoti visą savo potencialą su „Azure“ debesų paslaugomis ir ne tik. Didžiuojuosi galėdama pagerbti ir pasveikinti kiekvieną nugalėtoją ir finalininką“. 

„Primend“ savo veiklą pradėjo 2014 m., kai keturi draugai sutelkė savo žinias ir jėgas, norėdami klientams pasiūlyti geriausią aptarnavimą. Šie žmonės suprato, kad norint būti geriausiais, turi drąsiai elgtis kitaip. Šiandien „Primend“ yra viena greičiausiai augančių IT bendrovių Estijoje, o 2019 metais įkūrė dukterinę įmonę Latvijoje. „Primend“ klientai yra vidutinės ir didelės tarptautinės įmonės, patikėjusios „Primend“ profesionalams įvairių informacinių paslaugų ir sąsajų įgyvendinimą bei kompiuterinės įrangos priežiūrą.