Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Sutaupykite 50 % įsigydami „Microsoft Defender for Endpoint“.

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2022 m. spalio 26 d.

Jauskitės saugesni su modernia, rinkoje pirmaujančia galutiniam vartotojui skirta apsaugos platforma, kurią keisti ar atnaujinti galite su 50% nuolaida. Šis riboto laiko pasiūlymas galioja nuo 2022 m. lapkričio 1 d.
Pasiūlymas taikomas
„Defender for Endpoint“ apsaugos licencijoms P1 ir P2. Galioja iki 2023 m. birželio 30 d.


Padarykite daugiau su mažiau


Mūsų debesies sprendimas, kuris yra sutelktas vienoje vietoje, padeda organizacijoms kovoti su augančiomis grėsmėmis.

Neapsiribokite paveldėta antivirusine programa


Apsaugokite savo organizaciją su naujos kartos apsauga, kuri pasitelkia išmaniąsias aptikimo ir reagavimo galimybes, kad sutrikdytų išpirkos reikalaujančią programinę įrangą ir apsaugotų jūsų įrenginius nuo kitų sudėtingų grėsmių.

Sumažinkite sudėtingumą savo daugiaplatformėje įmonėje


Supaprastinkite saugos procesus naudodami vieną, vieningą patirtį, kuri suteikia didesnį matomumą ir kontekstą intuityviam „Windows“, „Linux“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“ įrenginių valdymui visoje jūsų aplinkoje.

Sutaupykite laiko ir išteklių automatizuodami 


Tegul jūsų apsaugos komanda iš pavargusios tampa susikaupusia. Tvarkykite incidentus, nustatykite įspėjimų prioritetus ir automatiškai šalinkite grėsmes, kad išlaikytumėte veiklos tęstinumą, neperkraunant darbuotojų ir nesekinant išteklių.

Apsisaugokite nuo šiuolaikinių atakų naudodami Saugumo įvykių valdymą (angl. Security information and event management, SIEM) bei išplėstinį aptikimą ir atsaką, (angl. Extended detection and response, XDR) 


Gaukite integruotą apsaugą nuo grėsmių, kai išplečiate saugumo aprėptį, įtraukdami el. paštą, dokumentus, tapatybes ir debesies programas, kad sustabdytumėte pažeidžiamumą visoje organizacijoje.

DUK:

  • Esu dabartinis E3/E5 klientas su „Defender for Endpoint“. Ar galiu gauti šią nuolaidą?

Turintys „Microsoft 365 E3“, „Microsoft 365 E5“, „Microsoft Security E5“ ir kitus „Microsoft“ licencijavimo paketus negali pasinaudoti šiuo pasiūlymu. Tačiau klientai, turintys „Microsoft 365 E3“, kuriame yra „Microsoft Defender for Endpoint“ P1, gali pasinaudoti šiuo pasiūlymu, jei pasirinks naujovinti turimą licenciją į „Microsoft Defender for Endpoint“ P2 naudodami atskirą išplėstinę licenciją.

  • Ar šis pasiūlymas galioja „Microsoft Defender for Business“?

Ne, šis pasiūlymas netaikomas „Defender for Business“. Sužinokite, kaip įmonės, turinčios iki 300 naudotojų, gali gauti įmonės lygio galutinio taško apsaugą, kuri būtų ekonomiška ir paprasta naudoti, sukurta specialiai joms. Sužinokite daugiau.

  • Esu dabartinis „Defender for Endpoint“ P1 klientas. Ar galėčiau gauti šį pasiūlymą, jei norėčiau atnaujinti į P2?

Taip, visi nauji ar esami klientai, įskaitant tuos, kurie nori naujovinti P1 licenciją į P2, gali pasinaudoti šiuo pasiūlymu.

  • Mačiau šį pasiūlymą, bet nesu tikras, ar „Defender for Endpoint“ tinka mano organizacijai. Ar galiu išbandyti prieš pirkdamas?

Taip, siūlome be vargo nemokamą bandomąją versiją, kuria naudotis galite pradėti iš karto.

  • Kaip nauji ir esami klientai gali pasinaudoti šiuo pasiūlymu?

Pradėti paprasta. Nusistatykite priminimą ir jums bus pranešta, kai pasiūlymas bus prieinamas 2022 m. lapkričio 1 d. Susisiekite su paskyros valdytoju, kad sužinotumėte daugiau apie pasiūlymą arba susisiekite su Primendu info@primend.lt.

  • Kada šis pasiūlymas įsigalioja ir kiek laiko juo bus galima naudotis?

Šis pasiūlymas įsigalioja nuo 2022 m. lapkričio 1 d. ir baigiasi 2023 m. birželio 30 d.

Gaukite pasiūlymą