Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„M365 Copilot“ jau prieinama visiems

Autorius: Tadas Jankauskas Laikas: 2024 m. sausio 16 d.

Sausio 15 d. „Microsoft“ paskelbė, kad „Copilot“ tampa prieinama visoms įmonėms, nepaisant jų dydžio. Anksčiau galimybę naudotis ribojo įmonės dydis ir vartotojų skaičius, tačiau dabar apribojimų neliko – visos įmonėms gali padidinti savo produktyvumą naudodamos DI.

Verslo klientams
„Microsoft 365 Business Standard“ / „Business Premium“ klientai gali įsigyti „Copilot“, skirtą „Microsoft 365“, per „Microsoft Cloud Solution Provider“ (CSP) partnerį.

Švietimo srities klientams
„Microsoft 365 A3/A5“ ir „Office 365 A3/A5“ klientai gali jį įsigyti naudodami programą „Enrollment for Education Solutions“.

Privalomas vartotojų skaičius
„Microsoft 365 Business Standard“ / „Business Premium“ klientai gali įsigyti iki 300 licencijų. „Copilot“ laikomas papildiniu, kuriam reikalingas bazinis produktas („Microsoft 365 E3/E5“, „Office 365 E3/E5“ arba „Microsoft 365 Business Standard“ / „Business Premium“). Papildinys  gali būti susietas su esama bazinio produkto licencija, o pabaigos datą galima pasirinkti taip, kad ji sutaptų su bazinio produkto licencija.
 

Gaukite pasiūlymą

Prenumeruoti naujienlaiškį