Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„Teams Exploratory“ bandomoji versija baigėsi, ką dabar daryti?

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2022 m. spalio 04 d.

Nuo 2020 m. vasario iki 2021 m. vasario „Microsoft“ suteikė 12 mėnesių trukmės galimybę mokamų komercinių klientų vartotojams išbandyti „Teams“. 2022 m. birželį šių bandomųjų versijų galiojimas baigėsi. 


Kas dabar?


Norint ir toliau naudotis „Teams“ su tomis pačiomis galimybėmis, reikia atnaujinti „Microsoft Teams“  licenciją. Yra keli būdai, kaip „Microsoft Teams Exploratory“ bandomąją versiją pakeisti į mokamą „Microsoft Teams“ licenciją:


Pirkti „Microsoft Teams Essentials“ 

Rinkitės šią galimybę, jei jūsų organizacija neturi kitų „Office“ produktų, kuriuose yra „Teams“ prenumeratos bei neplanuoja naudoti kitų „Microsoft“ internetinių pasiūlymų. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. perėjimas į kitą verslo planą.


„Teams Essentials“ yra prieinamas ir profesionalus susitikimų sprendimas, skirtas padėti mažoms įmonėms bendrauti ir bendradarbiauti lengvai, saugiai ir patikimai.


Savybės:

  • neribotas grupės susitikimų skaičius iki 30 valandų,
  • iki 300 dalyvių viename susitikime,
  • 10 GB saugyklos debesyje vienam vartotojui,
  • neribotas pokalbis su bendradarbiais ir klientais,
  • kalendoriaus susiejimas su „Outlook“ ir „Google“,
  • failų bendrinimas, užduotys ir apklausos,
  • duomenų šifravimas susitikimams, pokalbiams, skambučiams ir failams.

Atnaujinti „Microsoft 365“ pasiūlymą, kuriame yra „Teams“ (nuoroda į mūsų M365 paketo svetainę)

„Microsoft 365 Business Basic“
Geriausiai tinka įmonėms, kurioms reikia paprastų nuotolinių sprendimų su „Microsoft Teams“, pašto dėžute, kalendoriumi, saugia saugykla debesyje ir „Office Online“ (stacionaraus kompiuterio versijos neįtrauktos).

„Microsoft 365 Business Standard“
Geriausiai tinka įmonėms, kurioms reikalingi visi nuotolinio darbo ir bendradarbiavimo įrankiai, įskaitant „Microsoft Teams“, saugią saugyklą debesyje, verslo el. paštą ir aukščiausios kokybės „Office“ programas visuose įrenginiuose.

„Microsoft 365 Business Premium“
Geriausiai tinka įmonėms, kurioms reikalingi saugūs nuotolinio darbo sprendimai su viskuo, kas įtraukta į verslo standartą, plius pažangi apsauga nuo kibernetinių grėsmių ir įrenginių valdymas.

Pridėti vartotojų prie esamos „Microsoft 365“ pasiūlymo prenumeratos, kurioje yra „Teams“

Rinkitės tai, jei jūsų organizacija neturi pakankamai mokamų „Teams“ licencijų, kurių reikia „Teams Exploratory“ naudotojams. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. Licencijų pirkimas arba pašalinimas. Norėdami pridėti vartotojų prie esamos prenumeratos, kuri jau turi pakankamai galimų licencijų, žr. Vartotojų perkėlimas į kitą prenumeratą. Norėdami pamatyti aktyvius esamos prenumeratos naudotojus, „Microsoft 365“ administravimo centre eikite į Vartotojai > Aktyvūs vartotojai

Pirkti naują „Microsoft 365“ prenumeratą

Šis pasirinkimas tinka organizacijoms, kurios neturi jokių „Office“ produktų prenumeratų arba toms, kurios nori įsigyti tokią prenumeratą, kuri apimtų „Teams Exploratory“ vartotojus.
Jei nesate tikri, kurią „Microsoft 365“ prenumeratą rinktis atnaujinimui, žr. „Microsoft 365 Business“ paketus. Jei jums reikia papildomos pagalbos pasirenkant prenumeratą arba jei jūsų organizacijai reikia daugiau nei 300 licencijų, susisiekite su mumis.
 

Gaukite pasiūlymą