„Mūsų IT partneriai, „Primend“ komanda, sutelkia dėmesį į mūsų įmonės IT poreikius, padeda „Inchcape“ siekti verslo tikslų ir teikti savo klientams jų lūkesčius atitinkančią paslaugą.“ 

„Inchcape Motors“ šiuo metu yra didžiausia pasaulyje nepriklausoma tarptautinė įmonių grupė. Bendrovė specializuojasi mažmeninėje prekyboje transporto priemonėmis, kurių istorija siekia 1847 metus. „Inchcape Motors“ veikia 26 šalyse ir atstovauja 32 prekių ženklus. „Inchcape“ aptarnauja tūkstančius klientų. Įvairiose pasaulio vietose kas dvi minutės parduodama transporto priemonė. Mūsų regione „Inchcape Motors“ turi atstovybes Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Suomijoje. Bendras darbuotojų skaičius yra apie 500. Siekiant užtikrinti sklandų darbo organizavimą ir siekti įmonės tikslų, bendrovėje yra užtikrinami verslą palaikantys aukščiausio lygio IT sprendimai. „Primend“ džiaugiasi būdama „Inchcape“ IT partneriu. 

Poreikis 

Bendrovėje „Inchcape Motors“ IT svarba gerokai viršija vidurkį. Be IT sprendimų automobilius parduodančios įmonės gyvenimas būtų neįsivaizduojamas. Visas pardavimo, pirkimo, klientų ir automobilių aptarnavimo procesas vyksta per IT sistemas. Viskas turi vykti maksimaliai sklandžiai. Be to, kompanija yra tarptautinė, o tai reiškia įvairias sąsajas tarp biurų, vartotojų sujungimą į „Inchcape“ sistemą ir pan. Visos šios operacijos yra kritiškai svarbios verslui ir neturi niekaip paveikti kasdienių pardavimo ir aptarnavimo operacijų. Įmonėje dirbančiam IT vadovui pasirūpinti viskuo būtų per daug, nes IT vadovo užduotis yra pasirinkti ir užtikrinti teisingus sprendimus, padedančius siekti verslo tikslų, o ne eikvoti laiką derinant techninius dalykus ir teikiant kasdienę pagalbą vartotojams. Papildomų darbuotojų įdarbinimas kasdieniam administravimui kainuotų brangiai ir nebūtų efektyvus. Todėl buvo reikalingas partneris, kuris būtų novatoriškas, lankstus ir gebantis patenkinti poreikius. 

 

Sprendimas 

Bendrovei „Inchcape Motors“ teikiame visas IT valdymo paslaugas. Nors jie turi savo IT vadovą, mes, kaip IT partneriai, galime suteikti vertę atlikdami kasdienį IT darbą, esame atsakingi už sklandų verslui svarbių sprendimų veikimą, padedame planuoti ir įgyvendinti didelio masto projektus ir sistemos pakeitimus. „Primend“ vaidmuo yra administruoti ir palaikyti visą biuro užnugarį ir būti IT vadovo partneriu kuriant ir diegiant naujas paslaugas.  „Kartu su „Primend“ įgyvendinome labai didelius projektus, kurie padėjo „Inchcape“ verslui judėti į priekį. Mūsų bendradarbiavimas yra sklandus, nes „Primend“ komanda visada remiasi mūsų įmonės poreikiais, o ne tik rinkoje teikiamų paslaugų galimybėmis“, – sako „Inchcape“ regiono „iPower Automaster Solution“ vadovas Janekas Õbenikas. „Primend“ ir „Inchcape“ bendradarbiavimas grindžiamas supratimu, kad „Inchcape“ komanda gali pasiūlyti daugiau verslui ir klientams, sutelkdama dėmesį į konkrečių problemų sprendimą ir pasirinkdama tinkamas programas bei sistemas – palikdama jų perkėlimą, diegimą ir kasdienį valdymą rūpestingam išoriniam partneriui.  

Privalumai 

„Inchcape Motors“ yra nuolat besivystanti ir auganti įmonė. „Primend“ teikiamos debesies paslaugos palengvina greitą prisitaikymą prie pokyčių, kad jie jokiu būdu netrukdytų įmonės veiklai. Mes padėjome ir toliau padėsime „Inchcape“ rasti naujų sprendimų, padedančių sutaupyti išlaidų ir teikti klientams lanksčias paslaugas grupės mastu. Kadangi esame pakankamai maži, mes galime suteikti greitą, kokybišką ir asmenišką paslaugą. Visas bendradarbiavimas grindžiamas sąžiningais, skaidriais ir profesionaliais dviejų bendrovių santykiais, kai abi šalys daro viską, kad „Inchcape Motors“ komanda galėtų 100 proc. sutelkti dėmesį į savo kasdienį darbą. Be to, glaudžiai bendradarbiaujame kurdami naujus sprendimus, kurie palaiko įmonę intensyvioje konkurencijoje ir leidžia būti vienu žingsniu priekyje kitų.