Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Coca-Cola HBC Poland & Baltics

Egils Egle | Coca Cola Company

„Coca-Cola HBC“ Lenkijos ir Baltijos šalių padalinys yra vienas didžiausių „Coca Cola Company“ produktų gamintojų pasaulyje. Bendrovė veikia Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje, gamina ir parduoda gėrimus maždaug 46 milijonams žmonių. „Coca-Cola HBC“ Lenkijos ir Baltijos šalių padalinys siūlo įvairų gėrimų pasirinkimą, įskaitant gaiviuosius gėrimus, sultis, vandenį, sporto ir energetinius gėrimus, ledinę arbatą ir kavą.

Siekiant pagerinti klientų patirtį ir optimizuoti sutarčių sudarymo ir tvirtinimo procesą, buvo nuspręsta naudoti skaitmeninius sprendimus ir visiškai automatizuoti procesus.

Kadangi įmonė jau daugelį metų sėkmingai naudojasi „Microsoft 365“ pranašumais, naują sprendimą kurti nuspręsta „Power“ platformoje. Taikant šį sprendimą, turėjo atsirasti mobilioji programėlė, kurią klientų atstovai galėtų naudoti sudarydami sutartis su klientais pagal iš anksto nustatytą pardavimo sutarties šabloną, naudodami tik skaitmeninius įrankius ir sprendimus.

Remdamasis minėtomis prielaidomis, „Primend“ sukūrė mobiliąją programėlę pardavimo sutartims pasirašyti, kurios bus naudojamos Baltijos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Visas procesas truko 4 mėnesius, nuo kūrimo pradžios iki pirmųjų pasirašytų sutarčių. „Power Apps“ ir „Power Automate“ sprendimai leidžia lengvai pridėti naujus šablonus arba pakeisti esamus. Bendrovė planuoja tą patį sprendimą naudoti ir ateityje, siekdama padidinti veiklos efektyvumą.