Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

FINCI

Mihails Kuznecovs | generalinis direktorius

„Primend“ pakylėjo „fintech“ prekės ženklą FINCI į „Microsoft Azure“ debesį. 

Jūs esate įdomus naujas „fintech“ verslas, turintis ambicingą viziją palengvinti savo klientų finansinį gyvenimą. Siūlote sklandžią mokėjimų programėlę, kurioje suplanuotas visas finansinių produktų rinkinys. Be to, turite sudėtingų infrastruktūros ir saugumo reikalavimų. 

Klausimas, kokią debesų paslaugą pasirinksite – kas padėtų jums įgyvendinti savo misiją, veikti protingai ir saugiai? 

FINCI atsakymas buvo „Microsoft Azure“. FINCI yra naujas (ir labai stilingas) „fintech“ prekės ženklas, kurio misija – pagerinti mūsų finansinį gyvenimą. Šiuo metu įmonė siūlo asmenines ir verslo paskyras, o jų vizija yra padėti mums susitvarkyti su tuo, kas iš tikrųjų gyvenime yra svarbu. Jie planuoja taip palengvinti finansinę vartotojų gyvenimo pusę, kad tai būtų lyg „pasivaikščiojimas parke, švilpaujant mėgstamą melodiją“. 

Pasirinkti tinkamą debesį verslui perkelti 

FINCI, kaip sparčiai augančiai įmonei, itin svarbu lankstumas, kuris padėtų išplėsti paslaugų mastą, nes įmonė ir toliau augina savo produktų pasiūlą. „Azure“ siūlo daugybę svarbių debesies paslaugų, tokių kaip konteineriai, analitika, duomenų bazės ir mašininis mokymasis. Ir, žinoma, finansinių paslaugų įmonei esminis veiksnys yra saugumas. „Microsoft Azure“ saugumo kriterijai yra nepriekaištingi, į saugumą bendrovė kasmet investuoja daugiau nei 1 mlrd. dolerių.  

„Primend“ pagalbos ranka 

Kadangi įmonės patirtis debesų srityje buvo ribota, buvo ypač svarbu konsultacijos ir pagalba perkeliant duomenis. Būdamas „Microsoft“ partneris, „Primend“ pasiūlė esminę paramą sklandžiam FINCI perkėlimui į „Azure“ – padėjo greitai, efektyviai ir saugiai perkelti ankstesniąją įmonės infrastruktūrą į debesį. 

Kitą svarbų aspektą nulėmė „Mastercard“, nes jie siūlo tik debesies ryšio vietas Londone („Amazon Web Services“) arba Amsterdame („Microsoft Azure“). Dėl „Brexit“ ir kitų teisinių sumetimų, tokių kaip BDAR, galutinis pasirinkimas buvo likti ES zonoje ir tęsti veiklą su „Microsoft Azure“. 

Dėl to FINCI tapo pirmąja „fintech“ kompanija Europoje, sukūrusia tiesioginę debesų integraciją su „Mastercard“. Kaip ir kiti reikšmingi pranašumai rinkoje, ši technologinė naujovė leidžia FINCI savo klientams paslaugas suteikti greičiau ir lanksčiau.

„Pagalba, kurią suteikė „Microsoft“ partneris „Primend“, padėjo mums sklandžiai ir nematomai pereiti prie „Azure“ debesies paslaugų. Šis žingsnis leidžia FINCI pasiūlyti savo klientams aukščiausios kokybės finansines paslaugas, sukurtas naudojant greitesnę, judresnę ir saugesnę debesų infrastruktūrą, – sakė FINCI generalinis direktorius Mihails Kuznecovs. – „Primend“ komanda gerokai palengvino gyvenimą, buvo tikrai malonu dirbti kartu.“ 

Su „Primend“ ir „Microsoft“ pagalba, FINCI dabar turi ekonomišką prieigą prie debesų infrastruktūros, o tai padeda įmonei dirbti efektyviau, geriau aptarnauti klientus ir kiekvieno finansinį gyvenimą paversti lyg pasivaikščiojimu parke. 

* UAB „FINCI“ turi elektroninių pinigų įstaigos licenciją Nr. 60, licencijuotą ir prižiūrimą Lietuvos banko.