Advokatų kontora „WALLESS“

Hannes Vallikivi | Partneris

„Būkime sąžiningi, „Office 365“ turi tikrai gerą vertės ir kokybės santykį. „Microsoft“ nuolat investuoja į savo sprendimus ir negali sau leisti taupyti saugumo ir kokybės sąskaita.“ 

DERLING advokatų kontora tai patyrusių komandų tinklas, turintis biurus Taline, Tartu, Rygoje ir Vilniuje. Jų kasdienė veikla – padėti klientams spręsti įvairius sandorius, konsultuoti verslo klausimais ir tarpininkauti sprendžiant ginčus. Kalbant apie investicijas į šiuolaikines technologijas ir darbo procesus, skirtinguose miestuose veikiantys bendrovės biurai turi bendrą strategiją. Norint užtikrinti efektyvią darbo eigą, prireikė geros duomenų mainų programinės įrangos, o „Office 365“ pasirodė esanti geriausias sprendimas. Įdiegus šią platformą, WALLESS netruko pastebėti, kaip padidėjo verslo srautai ir klientų pasitenkinimas. 

Situacija 

Naujo sprendimo poreikis atsirado stebint klientų ir darbuotojų poreikius. Teisininkų darbas reikalavo didesnio mobilumo, tuo pačiu užtikrinant konfidencialumą ir duomenų apsaugą. Sprendimas buvo rastas bendradarbiaujant su „Microsoft“ ir jų partneriu „Primend“. 

Verslas augo, o biurai ir darbuotojai skirtinguose miestuose turėjo dirbti kartu nepaisant vis didėjančių atstumų. Tam reikėjo naujo sprendimo. Kaip teigia „WALLESS“ vadovaujantysis  partneris Hannes Vallikivi, naujausių informacinių technologijų naudojimas teisės srityje yra labai svarbus, nes visos teisinės paslaugos perduodamos skaitmeniniu būdu. „Mes sutelkiame dėmesį į tai, ko reikia įmonėms – aiškaus ir efektyvaus sprendimo, neatsižvelgiant į valstybių sienas ir vietinių įstatymų skirtumus“, – sako Hannes Vallikivi. 

Prieš prisijungiant prie „Office 365“, WALLESS komandos kasdieniniame darbe naudojo „Microsoft Office“ programinę įrangą. Jie buvo patenkinti produktu, todėl ieškojo sprendimo, kuris leistų ir toliu naudotis šiomis programomis, tačiau suteiktų daugiau galimybių efektyvesniam darbo organizavimui. Kartu su „Microsoft“ partneriu „Primend“ WALLESS pradėjo ieškoti geriausio sprendimo. 

„WALLESS kreipėsi į mus, kai planavo vienu metu atidaryti du biurus skirtinguose miestuose. Tai sukėlė naujų iššūkių darbo efektyvumo užtikrinimui. Komandos turėjo sėkmingai bendrauti tarpusavyje, dalį gyvų susitikimų keisti greitesniais ir patogesniais, taip pat reikėjo sprendimo, kuris leistų susipažinti su reikiamais dokumentais, juos pildyti ir redaguoti vienoje vietoje. Taip pat teko įtraukti Latvijos ir Lietuvos partnerius“, – apie naujo sprendimo poreikius pasakoja „Primend“ generalinis direktorius Toomas Mõttus. 

Sprendimas 

Nuo pat pradžių buvo aišku, kad naujas sprendimas bus debesija. Siekiant užtikrinti efektyvų darbą tarp visų „WALLESS“ biurų, buvo pasirinkta „Office 365“ programinė įranga, kuri atitiko visus kriterijus ir pateikė atsakymus į aptartus iššūkius. 

„Microsoft“ ir „Primend“ dėka duomenų perkėlimas į debesį buvo greitas ir sklandus. Perėjimas prie naujos sistemos – nuo pirmosios idėjos iki pilno įgyvendinimo – užtruko devynis mėnesius. Daugiausiai laiko užtruko priimti sprendimus ir techninius pasirinkimus, kur saugoti archyvus ir kaip užtikrinti maksimalų saugumą. 

WALLESS įgyvendino ir daugiau pakeitimų, kurie labiau atitiko klientų ir darbuotojų lūkesčius. Pavyzdžiui, norint padidinti saugumą, kompiuteriuose buvo atnaujinta operacinė sistema, ankstesnę pakeičiant ją į „Windows 10“. 

„Exchange Online“, „SharePoint Online“ ir „OneDrive“ buvo pirmieji „Office 365“ komponentai, kurie greitai paplito visoje organizacijoje. Be to, plačiai naudojama ir „Skype“ verslui programa, kuri yra puikus sprendimas biurų bendravimui tarpusavyje. 

Pirmieji pakeitimus priėmė Estijos filialai, netrukus prisijungė ir seserinės įmonės kitose Baltijos šalyse. 

„Office 365“ pakete vis dar yra daugybė funkcijų, kurių potencialas pilnai neišnaudojamas. Šiuo metu įmonė stengiasi surasti geriausius variantus, kaip išnaudoti visas galimybes ir užtikrinti geriausius WALLESS bei jų klientų rezultatus. 

Ir toliau tobulinami „Power BI“ analizės įrankiai ir „SharePoint“, kad WALLESS galėtų susidaryti išsamesnę apžvalgą apie savo klientus ir įmonės finansinius rezultatus. 

Privalumai 

Pagrindinis naudojimosi „Office 365“ pranašumas yra galimybė saugiai dalintis duomenimis visiems vieno biurų darbuotojams ir keistis jais su kitais biurais Estijoje ir Baltijos šalyse. 

„Office 365“ bendradarbiavimo sprendimai suteikia paprastą ir saugų būdą keistis informacija tarp biurų, o „Skype“ verslui padėjo sutaupyti laiko ir pinigų bei sumažino poreikį keliauti į susitikimus. 

„Būkime sąžiningi, „Office 365“ turi tikrai gerą kainos ir kokybės santykį. Didžiausia ir galingiausia pasaulyje biurų programinės įrangos kūrėja „Microsoft“ nuolat investuoja į savo sprendimus ir negali sau leisti taupyti saugumo ir kokybės sąskaita“, – savo sprendimu rinktis „Office 365“ džiaugiasi Hannes Vallikivi.  

Norėdami ir jūs gauti daugiau informacijos apie „Office 365“, susisiekite su mūsų pardavimų atstovu Heikko Kukku el. paštu heikko.kukk@primend.com 

Kartu surasime geriausią sprendimą jums!