„Autorsoft“

Tiit Ootsing | valdybos narys

Tiit Ootsing, „Autorsoft“ valdybos narys: „Dėl to, kad savo serverį perkėlėme į „Primend“ debesį, aš asmeniškai turiu daug daugiau laisvo laiko. Dabar daugiau laiko galiu skirti savo tiesioginiam darbui ir klientų poreikių tenkinimui. Kai man ko nors reikia, aš tiesiog parašau prašymą ir paprastai jis gana greitai išpildomas. „Primend“ komanda yra tikrai paslaugi ir patikima. Labai jums ačiū už tai!“

„Autorsoft“ programinė verslo įranga pagrįsta nemokama „Microsoft“ programine įranga ir naudoja „MS Access“ duomenų bazes. Programą galima naudoti mūsų serveriuose arba įdiegti bendrovės turimame kompiuteryje / serveryje. Norint naudoti programą su serverio paslauga, reikalingas vidutinio našumo veikiantis kompiuteris ir internetas. Jei programa veikia kliento kompiuteryje, mūsų teikiama automatinės atsarginės kopijos paslauga nėra prieinama. Jei klientas pageidauja, programą galima nustatyti naudojant MS SQL, o tai savo ruožtu suteikia galimybių ją suderinti su jau naudojamomis programinės įrangos programomis.

Šiandien darbuotojai yra kaip niekada mobilūs, todėl reikia vis daugiau nuotolinių paslaugų, nes vis daugiau darbų atliekama neįžengus į biurą. Tačiau tai reiškia ir sudėtingesnius duomenų apsaugos sprendimus, nes prieigos biure jau nepakanka. Kritinė verslo informacija šiais laikais turi būti prieinama ir dirbant namuose ar bet kur kitur. Pasaulis keičiasi, galimybių daugėja, o kartu su jomis daugėja ir įvairių rizikų.

Žingsnis prieš kibernetines atakas

Kibernetinės atakos yra reali grėsmė, su kuria šiandieniniame  pasaulyje susiduria vis daugiau įmonių. Siekdami užtikrinti kuo didesnę „Autorsoft“ klientų duomenų apsaugą, tapome partneriais su didžiausia debesų paslaugas ir saugumą teikiančia Estijos įmone „Primend“. Šiai įmonei jau kelerius metus iš eilės yra suteiktas „Microsoft“ metų partnerio vardas! 2021 m. kovą mes perkėlėme savo serverius į „Primend“ debesį, nes taip galime užkirsti kelią įvairioms kibernetinėms atakoms ir užtikrinti kuo didesnį savo klientų saugumą. Mes taip pat siūlome išsinuomoti serverį vartotojams, nepriklausantiems „Autorsoft“ klientų bazei.

Debesijos paslaugų galimybės ir privalumai

Debesijos paslaugos suteikia prieigą prie duomenų tiek biure, tiek bet kurioje kitoje vietoje. Augant įmonei, paslaugų spektras gali būti dinamiškai plečiamas. „Primend“ siūlo privačią debesų aplinką kritinėms įmonės programoms, kurios vis dar turi būti arti prie dirbančiojo arba dar nėra paruoštos perkėlimui į debesį.

Duomenų centro sukūrimas ir valdymas reikalauja investicijų. Visų pirma, jūs turite nusipirkti reikiamą įrangą ir samdyti žmones, kurie ją pastatytų ir prižiūrėtų. Didžiausi duomenų apdorojimo debesyje privalumai yra lankstumas ir mobilumas. Tai suteikia žmonėms galimybę dirbti iš bet kur, kur tik jie nori. Dėl aukštos kokybės atsarginės kopijos techninė „Primend“ debesies sąranka užtikrina trumpą sistemų atkūrimo laiką. Jie turi galimybę per kelias minutes atkurti net ir didžiausius duomenų kiekius. „Primend“ debesija taip pat suteikia greitą saugyklą, o tai ypač svarbu atliekant kritines užduotis SQL duomenų bazėse. „Primend“ turi kompetentingą techninį palaikymą – visi komandos darbuotojai yra sertifikuoti specialistai. Visi sistemos administratoriai turi daugiau nei dešimties metų patirtį.

Ką šis pokytis reiškia „Autorsoft“ ir mūsų klientams?

„Autorsoft“ klientams niekas iš tikrųjų nesikeičia, išskyrus žinojimą, kad nuo šiol jų duomenys yra dar geriau apsaugoti. „Primend“ nuolat investuoja į įrangą, žinias ir darbo procesus, užtikrina aukštą prieinamumą, atsparumą gedimams ir greitą reagavimą ištikus bet kokiam paslaugos sutrikimui. 

Mums, „Autorsoft“ komandai, nebereikia rūpintis savo serverio priežiūra ir saugumu, todėl turime daugiau energijos ir išteklių savo produktams ir paslaugų kokybei gerinti, galime imtis naujų projektų.