„ERGO Insurance SE“

Ģirts Apinis | IT priežiūros grupės vadovas Baltijos šalyse

Bendrovei „ERGO Insurance“ „Primend“ padėjo įdiegti „Office 365“, užtikrino duomenų perkėlimą iš „IBM Lotus Domino“ ir „Exchange“ serverio bei padėjo pritaikyti tinkamus saugos sprendimus. „Džiaugiamės įgyvendintu projektu ir vertiname „Primend“ konsultavimo bei palaikymo paslaugas projektui pasibaigus.“ Ģirts Apinis, IT priežiūros grupės vadovas Baltijos šalyse.

Baltijos šalyse veikiančios „ERGO Insurance SE“ draudimo bendrovės anksčiau naudojo įvairias el. pašto sistemas ir bendradarbiavimo įrankius. Perėjimas į vieną bendrą sistemą buvo logiškas žingsnis kuriant verslo ir įmonių administravimo funkcijų sinergiją. Toks projektas ir buvo inicijuotas.

„Primend“ padedami mes perėjome į bendrą „Microsoft 365“ platformą, kuri atitiko mūsų veiklos efektyvumo reikalavimus. Žvelgiant iš IT valdymo perspektyvos, svarbūs veiksniai buvo „Microsoft Enterprise Mobility + Security“ paslaugų palaikymo paprastumas ir tinkamas saugos priemonių pasirinkimas.

„Primend“ mums įdiegė „Office 365“ ir užtikrino duomenų perkėlimą iš „IBM Lotus Domino“ ir „Exchange“ serverio, pritaikė tinkamus saugos sprendimus.

Svarbi mūsų bendradarbiavimo dalis buvo ir IT vadybininkų bei pagalbą teikiančios komandos apmokymai, taip pat „Microsoft Teams“ pristatymas darbuotojams.

Tinkamai sureguliavus saugos nustatymus, visa reikalinga informacija yra prieinama kiekvienam darbuotojui, nepaisant jo vietos ir naudojamo prietaiso, o tai nepaprastai padidina produktyvumą ir sutaupo daug laiko.

„ERGO“ yra pirmaujanti draudimo bendrovė Baltijos šalyse, siūlanti visą draudimo paslaugų spektrą, įskaitant ne gyvybės, gyvybės ir sveikatos draudimą Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

ERGO paslaugomis, žiniomis ir finansiniu stabilumu Baltijos šalyse pasitiki daugiau nei 715 000 klientų. Mūsų paslaugų sėkmė grindžiama daugybę metų kaupta patirtimi, nuolatiniu teikiamų paslaugų tobulinimu ir galimybėmis prisiderinti prie klientų norų bei poreikių. 2019 m. Baltijos šalyse ERGO surinkta draudimo išmokų suma buvo 265 milijonai eurų. ERGO išmokėtos išmokos siekė 187,7 milijono eurų.