„Primend“ pasiūlyta IONO analitika ir detaliai vizualizuotos pardavimų analizės pagerino mūsų prognozavimo galimybes.“ 

Spartus ETS NORD augimas ir plėtra į naujas rinkas aiškiai parodė, kad įmonei reikalingas naujas sprendimas, kuris leistų nuodugniai stebėti ir analizuoti visos įmonės pardavimų rezultatus. Iš galimų skirtingų sprendimų pasirinkome „Primend“ IONO paslaugą, kuri sužavėjo patogumo ir kainos santykiu. IONO privalumas yra ir tai, kad galime naudoti ir jau žinomas, ir naujausias debesijos paslaugas, o mokėti tik už realiai naudojamus išteklius ir funkcijas, t. y. naudotis ir „Microsoft Power BI“, ir darbuotojams gerai pažįstama bei mėgstama „Excel“ programa ataskaitoms ruošti. 

Verslo analitikos poreikis  

Vėdinimo sistemų kūrimu, gamyba ir prekyba užsiimančiai ETS NORD pradėjus plėstis į naujas Skandinavijos rinkas, atsirado didelis verslo analitikos poreikis. Reikėjo sprendimo, kuris leistų internetu stebėti duomenis (tiek matyti nuolat atnaujinamus duomenis, tiek turėti galimybę prie jų iš bet kur prisijungti). Pradėjus dirbti Skandinavijoje, atsirado ir poreikis pardavimo rezultatus matyti viena valiuta. Svarbiausi pasirinkimo kriterijai buvo vartojimo patogumas ir optimali kaina. Svarbu buvo ir tai, kad sprendimas leistų daug ką nuveikti namuose, nepasikliaujant išorės konsultantais ir vystytojais. 

„ETS NORD jau naudojo verslo programinę įrangą debesijoje, todėl mes jiems pasiūlėme duomenų saugojimo platformą, kuri taip pat yra debesyje ir prie kurios darbuotojai gali jungtis naudodamiesi žinomais ir patogiais įrankiais, tokiais kaip „Excel“ ir „Power BI“. IONO analitika turi specifines procedūras, kurios valo ir tvarko verslo programinėje įrangoje įvestus duomenis reikalingu formatu, kad būtų patogiau kurti ataskaitas ir informacijos suvestines. Nuolatinė apžvalga ir naujausios ataskaitos žymiai supaprastina kasdienį darbą, palengvina sprendimų priėmimą ir didina projektų pelningumą“, – sako „Primend“ generalinis direktorius Toomas Mõttus. 

IONO verslo analitikos privalumai 

„Primend“ siūloma paslauga teikia ETS NORD daug privalumų. Pirma, darbuotojai gali toliau naudoti jiems įprastą ir pažįstamą „Excel“ programą ataskaitoms ruošti. Antra, nereikia iš anksto įsigyti jokios licencijos, nes sprendimo kaina yra susieta su naudojimosi poreikiais. Trečia, IONO yra debesijos paslauga, todėl ją galima pasiekti iš bet kur, o tai ypač svarbu mobiliam pardavimų personalui. 

ETS NORD anksčiau jau naudojo „Microsoft“ paslaugas, o IONO analizės užtikrino didesnę integraciją ir efektyvumą. Pasak ETS NORD finansų vadovės Ene Saluste, vizualizuotoms pardavimo atskaitoms ir rezultatų analizėms šiandien visose šalyse jie naudoja tiek „Excel“ įrankius, tiek „Power BI“. „Mes taip pat naudojome ir įrankį, skirtą greitam pardavimo rezultatų prognozavimui. Jis leidžia mums geriau prognozuoti ir analizuoti rezultatus“, – priduria ji. 

ETS NORD verslo analitikos iššūkiai ir ateities perspektyvos  

Pasak Ene Saluste, jie labai patenkinti, nes sprendimas yra patogus naudoti. Nors, reikia pripažinti, naujojo įrankio pritaikymas neapsiėjo be mažų kliūčių. „Mums didžiausias iššūkis buvo motyvuoti savo darbuotojus priimti programą ir ja naudotis. Projekto sėkmei labai svarbu savo įmonėje turėti vidinį projekto vadovą, kuris prisiima atsakomybę už bendravimą su skirtingomis šalimis ir stebi įvykius“, –  priduria ji.  

„Kuriant finansinį kubą, mums buvo iššūkis išaiškinti paslaugų teikėjui mūsų verslo specifiką, ypatumus ir reikalavimus, taip pat apibrėžti visų mūsų finansinių duomenų logiką ir struktūrą“, – keletą projekto iššūkių atskleidžia įmonės finansų direktorė.  

Nėra jokių ribų ateities perspektyvoms 

Kadangi tai yra debesų paslauga, sprendimui plėsti praktiškai nėra jokių apribojimų. Esamą verslo logiką galima išplėsti į naujas dimensijas, atsižvelgiant į bendrus verslo poreikius ir į tuos poreikius, kurie kyla pardavimų, gamybos ar finansų srityse. 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie IONO verslo analitiką ir jūs, susisiekite su mūsų atstovu Toomas Mõttus el. paštu toomas.mottus@primend.com

Kartu surasime geriausią sprendimą jums!