Bendradarbiavimas su „Primend“ yra malonus ir leidžia įmonei labiau sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą. „Mums „Primend“ yra svarbus partneris, padedantis integruoti TIMBECO IT platformą ir sistemas į vieną veikiančią visumą. TIMBECO vertina tai, kad „Primend“ komanda yra visada pasiruošusi greitai reaguoti į mūsų įmonės poreikius. 

„TIMBECO GROUP“ yra medinių namų gamintoja, įsteigta 1993 metais. Grupė vienija kelias sėkmingas įmones, kuriose dirba daugiau nei 120 žmonių. Bendrovės biuras ir gamybos padalinys yra Tõdvoje, Estijoje. 

Vis daugiau dėmesio TIMBECO skiria visų procesų suskaitmeninimui (BIM ir ERP sprendimams, gamybai atsisakant popieriaus ir skaitmeninėms nuotolinio darbo formoms). Surenkamų namų statybos sektoriuje įmonė nori būti skaitmeninės revoliucijos įgyvendintoja, ir taip užsitikrinti didesnį efektyvumą ir konkurencingumą. 

„Primend“ ir TIMBECO bendradarbiavimas prasidėjo prieš kelerius metus, kai įmonė nusprendė naudoti palyginti naujus to meto debesų kompiuterijos sprendimus. Tuo metu TIMBECO kreipėsi į „Primend“, ieškodama partnerio, su kuriuo galėtų įgyvendinti įvairias paslaugas „Microsoft Office 365“ programomis. Verta paminėti, kad TIMBECO  aktyviai kūrė įvairius įrankius savo darbuotojams. Tokius, kurie leidžia vykdyti sklandų nuotolinį darbą su „Microsoft“ sprendimais, gerina vidinę komunikaciją ir keitimąsi informacija, pavyzdžiui, tarp skirtingų gamybos padalinių ir dizainerių. 

„Primend“ yra nuolatinis IT partneris ir gali atsakingai pasakyti, kad bendradarbiavimas su TIMBECO yra sklandus ir malonus. TIMBECO užtikrintai žvelgia į ateitį ir nori išbandyti naujas technologines galimybes, kurias siūlo IT pramonė. Bendros vertybės, be abejo, taip pat yra viena iš jungiančių grandžių. Abiem įmonėms aišku, kad bet kokia plėtra labiau skatina kurti, dirbti ir siekti geriausios kokybės.