Organizacija „Let`s Do It Foudation“ bendradarbiauti su „Primend“ pradėjo 2019 m. Šiuos partnerius mums rekomendavo „Microsoft“ padalinio Estijoje darbuotojai. Bendradarbiavimas buvo tikrai sklandus. „Primend“ komanda padėjo mums greitai ir tiksliai išspręsti tiek domeno keitimo, tiek „Azure“ valdymo problemas.

Organizacija „Let`s Do It Foudation“ įkurta 2011 m., siekiant suvienyti pasaulinę bendruomenę, didinti žmonių sąmoningumą ir įgyvendinti tikrus pokyčius, kad planeta, kurioje mes gyvename, būtų švaresnė ir sveikesnė. Per metus fondas sutelkė 36 milijonus pozityvių, veikti linkusių žmonių 169 šalyse. Inicijavus Pasaulinę švaros dieną – didžiausią socialinę akciją kovojant su šiukšlėmis – organizacija ir toliau veikia tam, kad vieną dieną galėtume gyventi pasaulyje be šiukšlių.  

Šiuo metu organizacija vykdo tris programas: 

• Atliekų tvarkymo mokymų programą, kurioje dėmesys skiriamas vietos savivaldai ir NVO. Kiti internetiniai mokymai skirti Bangladešo nevyriausybinėms organizacijoms, o vasario mėn. planuojami mokymai Nairobyje.  

• Viena iš svarbiausių organizacijos veiklos krypčių – spartinti idėjas, skatinančias vietos iniciatyvas (pvz., prisidėti prie „Žaliojo tigro“ iniciatyvos). 

• Planuojame įdiegti WADE atliekų aptikimo sprendimą Estijoje ir kitur bendradarbiaudami su privataus ir viešojo sektoriaus partneriais. 

Šį kartą susisiekėme su „Primend“ norėdami pakeisti el. laiškų domeną. Norėjome, kad el. pašto adresuose būtų galima aiškiai nurodyti organizacijos pavadinimą. Savo el. laiškams ir anksčiau naudojome „Microsoft 365“ aplinką, ir tai palengvino projektą. Tačiau domeno pakeitimas apėmė daugybę procedūrų ir, žinoma, organizacijai reikėjo nurodyti, kaip naujas domeno vardas veiks kiekviename įrenginyje ir programoje. 

Šiandien „Let`s Do It Foudation“ sėkmingai naudoja savo naująjį domeno vardą ir pristatė naują svetainę: Let’s Do It Foundation.  

„Primend“ nepaprastai džiaugiasi galėdamas padėti ir palaikyti organizaciją „Let`s Do It Foudation“, nes tai leidžia mums maža dalele prisidėti prie šios pasaulį keičiančios iniciatyvos.