„Didžiulė „Primend“ patirtis, lankstumas, noras bendradarbiauti ir daryti kažką kitaip – yra kaip tik tai, dėl ko juos pasirinkome savo partneriais.“ 

„TREV-2 Group“ yra pirmaujanti Estijos įmonė, užsiimanti inžinerinių ir techninių objektų statyba ir priežiūra, modernizavusi didelę dalį Estijos kelių tinklo. Bendrovė turi biurus visoje Estijoje – Taline, Põlvoje, Raploje ir Jõgevoje. Juose dirba apie 350 darbuotojų. Maždaug 200 iš jų kasdieniniam darbui reikalinga informacinių technologijų programinė įranga, licencijos ir kt. Būtinybę kreiptis į „Primend“ paskatino noras sumaniai ir kruopščiai modernizuoti įmonės informacines technologijas, kad verslo procesai taptų efektyvesni. 

Poreikis pirkti IT valdymo paslaugas  

Pasak „TREV-2 Group“ finansų direktorės Siiri Heinsaaro, prieš pradedant dirbti su „Primend“, jų IT plėtros sprendimai buvo grindžiami siaurais poreikiais. „Nemaniau, kad šis požiūris yra teisingas. Buvo aišku, kad norint sukurti strategiškesnį požiūrį, mums trūksta techninės kompetencijos įmonės viduje. Turėjome patirties pirkti paslaugas iš šalies, todėl pradėjome ieškoti partnerio, kuris turi aukštą kompetenciją ir platų strateginį IT tendencijų suvokimą. Kaip kriterijus renkantis paslaugų teikėjus buvo ir galimybė naudotis paslauga bei ją išplėsti atsižvelgiant į mūsų poreikius. Taip pat ir partnerio noras dalyvauti nuodugniose strateginėse diskusijose ir planavime, kaip rasti geriausius sprendimus, atitinkančius mūsų poreikius“, - sako Siiri Heinsaaro.  

Kodėl verta savo IT valdymą patikėti „Primend“  

„Savo IT paslaugų teikėju mes pasirinkome „Primend“, nes susitikimas su jais suteikė pasitikėjimo, jog šie žmonės turi didelę patirtį ir galimybes taikyti holistinį požiūrį. Imponavo jų domėjimasis naujovėmis bei atvirumas svarstyti įvairius variantus. Svarbiausia tokioje konsultavimo paslaugoje yra ne pati įmonė ar jos kilmė, o žmonės, su kuriais bendrauji ir kurie padeda kasdien. Jei gerai supranti vienas kitą, visos problemos sprendžiamos atvirai, bendradarbiavimas vyksta sklandžiai. Padedami „Primend“, inicijavome įvairius projektų valdymo pokyčius, modernizavome valdymo informacijos vizualizavimą, parengėme IT plėtros planą ir daug daugiau. Darbai tiesiog vyksta“, – priduria Siiri Heinsaar. 

Išorinio IT valdymo pranašumai 

„Mūsų įmonė IT valdymo paslaugas teikia daugeliui bendrovių, tačiau bendradarbiavimo patirties su didele statybų bendrove anksčiau neturėjome. Pradėjus dirbti su „TREV-2 Group“, žinojome šios įmonės kilmę ir supratome, kad norint padaryti pokyčius didelėje įmonėje prireiks laiko. Tačiau dabar jau galime teigti, kad sklandžiai bendradarbiaujant kartu mums pavyko sukurti daug gražių vaisių“, – sako „Primend“ pardavimo vadovas Rene Kaalo.  

„Kaip keletą iš išorinių IT valdymo paslaugų pranašumų galėčiau paminėti naują perspektyvą, gerą verslo procesų supratimą, kompetenciją sukurti ilgalaikę strategiją, taip pat operatyviai spręsti esamas problemas. Iš šalies perkamos paslaugos visada grindžiamos kliento poreikiais. Būtent todėl tai yra geriausias sprendimas tiek didelėms, tiek mažoms įmonėms“, – priduria jis.  

„Patirtis su „TREV-2 Group“ patvirtino mūsų įsitikinimus apie iš šalies perkamas IT valdymo paslaugas. Svarbu naujas samdomo IT vadovo požiūris ir kompetentinga nuomonė. Nemažiau svarbus ir įmonės pasirengimas investuoti į savo verslo plėtrą. Šių dviejų komponentų derinys lemia rezultatus ir naujus pelningus sprendimus“, – įsitikinęs Rene Kaalo. 

Norėdami sužinoti daugiau apie IT valdymo paslaugas, susisiekite su mūsų pardavimų atstovu Rene Kaalo el. paštu rene.kaalo@primend.com

Kartu surasime geriausią sprendimą jums!