Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Tegul juda visa mūsų bendruomenė

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2021 m. lapkričio 17 d.

Lauke auksinį rudenį pakeitė tai, kas atrodo lyg poliarinė naktis. Laikas visiškai paleisti paskutinius vasaros saitus. Šiandien mes kalbame apie sveikatą ir sveiką gyvenimo būdą. Jau du kartus tarp kompanijų organizavome žingsnių varžybas, kuriose varžosi ir žingsniuoja (eina ar bėga) visos trys Baltijos šalys. Kad jūsų matytumėte, kokia konkurencija burbuliuoja tarp komandų!  

Discgolf putt

Siekdami palaikyti „Primend“ bendruomenės sveikatą, šią vasarą rėmėme ir diskgolfo klubą „DG Massive“. Paramą sportui, sveikatos apsaugai ar švaresnei gyvenamąjai aplinkai mes teikėme ir anksčiau – fiziškai prisdėdami savo darbu, paslaugomis ar kitais palaikymo būdais. Kadangi „DG Massive“ sezonas sėkmingai pasibaigė, pažvelkime į jį detaliau. 

Diskgolfas daugeliui yra smagi pramoga, o kitiems – profesionalus sportas. Pagal savo taisykles jis panašus į klasikinį golfą, tačiau vietoj lazdų ir kamuolių skraidinami diskai. Diskgolfo aikštynai yra vidutiniškai 2 km ilgio, bet diskai ne visada skrieja idealia trajektorija, todėl kartais tenka nueiti daug daugiau, ir tai gali padvigubinti trasos ilgį. Truputis skaičių kalbos. 

„DG Massive“ klube yra 12 narių, kurie sužaidė šešis turnyrus. Šeštasis buvo ilgiausias. Visi kartu jie nuėjo maždaug 1,3 mln. žingsnių! Dabar palyginkime tai su rugsėjo mėnesį primendiečių nužingsniuotais žingsniais. Žingsnių varžybose dalyvavo 37 „Primend“ darbuotojai, kartu nueita ar nubėgta 8,7 mln. žingsnių. Šiek tiek paskaičiavus matome, kad 12 pirmūnų per mėnesį vidutiniškai nueidavo 2,8 mln. žingsnių. O tai savo ruožtu reiškia, kad „DG Massive“ mus gana lengvai įveiktų, jei kasdien skraidintų savo diskus. O gal čia yra vietos apmąstymams ir pavasarį primendiečiams reikėtų įteikti į rankas keletą diskų?.. 

Discgolf throw

Smagu matyti, kad judėjimas gryname ore džiugina žmones. Kai psichinė ir fizinė sveikata palaikoma aktyviai sportuojant, ir visa kita veikla yra gerokai sėkmingesnė. 

Tikslumo jūsų skriejantiems diskams ir kuo daugiau žingsnelių jums! 

 

Prenumeruoti naujienlaiškį