Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Verslo pusryčiai | Skaitmeninės įmonės kūrimas

Kas? Primend
Kada? 2022 m. lapkričio 18 d. 09:30:00
Kur? Primend konferencijų salėje „Technopolis Nova“, V.Gerulaičio g. 10

„Laikai dabar neramūs. Investuoti tokiu metu darosi vis sunkiau, tačiau turint reikiamą informaciją, mums tai gali padėti išlikti“

„Primend“ laikosi savo įsipareigojimo – padėti žmonėms, norintiems, kad jų įmonės būtų sėkmingesnės. Turime didelę patirtį kuriant lanksčią IT pagalbos tarnybą, teikiančią maksimalią vertę bet kokioje ekonominėje situacijoje. Mūsų sukurti sprendimai padeda efektyviau organizuoti naujų darbuotojų įvedimo „ on-boardingo“ ir išvedimo „off-boardingo“ procesą, kontroliuojant išlaidas. 

Išskirtinė darbo su „Microsoft“ sprendimais patirtis, leidžia mums, savo klientams, pateikti geriausias rekomendacijas dėl „Office 365 “ ir „Azure“ paketų licencijavimo.

Dienotvarkė

 • 10:00 – 10:15„Primend“ direktoriaus Rene Kaalo sveikinimo žodis "„Primend“ misija – suteikti žmonėms daugiau galimybių, kad jų įmonės taptų sėkmingesnėmis“ (anglų k.).
 • 10:15 – 10:4545 „Skaitmeninės įmonės vizija, IT paslaugos, vos paprašius, „on-demand“".
  Kaip moderni IT architektūra palaiko naujos kartos darbo įpročius ir kaip padeda vadovams pasiekti finansinių tikslų. Darius Grigaliūnas, „Primend“ pardavimų vadovas (lietuvių k.).
   
 • 10:45 – 11:15 „„Office 365“ paketai už geriausią vertę“
  Iš keleto „Microsoft“ licencijavimo paketų sunku pasirinkti tinkamiausią. „Microsoft“ siūlomų paketų apžvalga ir rekomendacijos, kaip išsirinkti geriausią. Tadas Jankauskas, „Primend“ pardavimų vadovas (lietuvių k.).
   
 • Kavos pertrauka
 • 11:30 – 12:00  „Verslo paslapčių apsauga „Microsoft 365“ aplinkoje"
  Įrankiai ir funkcijos, leidžiančios valdyti konfidencialią informaciją ir apsaugoti ją nuo įsilaužėlių ir kenkėjiškų darbuotojų. Tõnis Tikerpäe, „Primend“ tyrimų ir plėtros vadovas (anglų k.).
 • 12:00 – 12:30 „Darbuotojo patirtis produktyvumui didinti“
  Greitas darbuotojų įvedimas ir nepriekaištingas išėjimas yra svarbūs šiais pokyčių laikais. Teikiant reikiamą informaciją,  darbuotojai išlieka motyvuoti. Kaip įdiegti procesus su „Office 365“ ir „Teams“. Lilian Nõlvak, „Primend“ darbuotojų patirčių vadovė (anglų k.).
 • 12:30 – 13:00 „Biudžeto sudarymas su „Office 365“ ir „Power BI““.
  Kaip naudoti „Office 365“ biudžetui sudaryti, jį koordinuoti su padalinių vadovais ir kaip teikti biudžeto ataskaitas su „Power BI“. Toomas Mõttus, „Primend Group“ generalinis direktorius („Power BI“ analizės ekspertas) (anglų k.).
 • Baigiamasis žodis, laisvas bendravimas „Primend Lietuva“ 2-ojo gimtadienio tortas.

Pranešėjai:


UAB „Primend“ direktoriaus Rene Kaalo
 
Pastaruosius 15 metų Rene širdis pakerėta IT verslo subtilybių. Nors pagrindinis jo tikslas yra pardavimai, Rene stiprybė – kartu su komanda kurti paslaugų dizainą ir aktyviai tobulinti jas.  Pradėjus steigti UAB „Primend“, Rene buvo geriausias pasirinkimas kurti Lietuvos rinkos poreikiams pritaikytas paslaugas.


Darius Grigaliūnas, „Primend“ pardavimų vadovas
Darius Grigaliūnas yra „Primend“ paslaugų pardavimo vadovas, turintis ilgametę patirtį dirbant su debesijos paslaugų ir IT infrastruktūros sprendimais. Šioje srityje dirbu jau daugiau nei 20 metų ir turiu sukaupęs didelę patirtį konsultuojant Lietuvos verslą strateginiais IT klausimais, nuo mažiausių, iki didžiausių įmonių. 

 


Tadas Jankauskas, „Primend“ pardavimų vadovas
Tadas Jankauskas yra „Primend“ pardavimo vadovas, turintis ilgametę patirtį dirbant su debesijos paslaugų bei „Microsoft“ licencijų konsultacijomis ir pardavimais.

 


Tõnis Tikerpäe, „Primend“ tyrimų ir plėtros vadovas 
Informacinių technologijų srityje dirbu jau 20 metų. „Microsoft“ debesijos paslaugoms dėmesį sutelkiau dar 2011 m. birželį, vos pradėjus veikti „Office 365“. Pastaraisiais metais daugiausia dėmesio skyriau nuotoliniam darbui ir moderniai darbo erdvei. Padėjau daugeliui įmonių efektyvinti darbo organizavimą veiksmingai naudojant debesies paslaugas.

Lilian Nõlvak, „Primend“ darbuotojų patirčių vadovė 
Mano kelionė į HR sritį truko daugiau nei 10 metų. Visą tą laiką užsiėmiau komunikacija ir rinkodara dirbdama su dideliais prekių ženklais. Tačiau mane visada traukė žmonės, pokyčių valdymo ir darbuotojų patirties temos. Greitai bus 2 metai, kai aš pakeičiau savo kryptį. Mano akys nušvinta nuo tokių raktinių žodžių kaip (skaitmeninis) darbuotojų patirties tobulinimas, protingi ir taupūs personalo procesai, įtraukianti organizacijos kultūra.

Toomas Mõttus, „Primend Group“ generalinis direktorius 
Informacinių technologijų srityje dirbu daugiau nei 20 metų. Esu sertifikuotas „Microsoft Power Platform“ specialistas, duomenų inžinierius ir duomenų analitikas. Didžiausią dėmesį skiriu naujausioms technologijoms, konsultuoju įmones, diegiančias inovacijas