Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Vebinaras | Atsisveikinkite su slaptažodžiais naudodami „Microsoft“ ir „Yubico“

Kas? Dinas Morozovas, Evaldas Valūnas, Darius Grigaliūnas
Kada? 2021 m. birželio 03 d. 10:00:00
Kur? Primend

Atsisveikinkite su slaptažodžiais naudodami „Microsoft“ ir „Yubico“ 

Internete gausu bandymų sukčiauti, pasikėsinimų pavogti slaptažodžius, daugybė užgrobtų paskyrų – ir visa ši informacija parduodama tamsimajame tinkle. Faktas, kad labiausiai vagiama informacija yra vartotojo tapatybės duomenys, vartotojo vardas ir slaptažodis. 

Kaip geriausiai nuo to apsisaugoti? 

Atsakymas paprastas: autentifikavimas be slaptažodžių! 

Kviečiame į internetinį seminarą, kuriame daugiausia dėmesio skirsime tapatybės apsaugai ir pristatysime „Microsoft“ autentifikavimą be slaptažodžių naudojant „Yubico“ sukurtą „YubiKey“. 

Pagrindinės temos: 

  • „Microsoft“ kelių veiksnių autentifikavimas: kelias link prisijungimo be slaptažodžio; 
  • Demonstracija kaip „Microsoft“ aplinkoje taikyti prisijungimą be slaptažodžio su „Yubikey“. 

Autentifikavimo be slaptažodžių galimybes pristatys patyrę specialistai: 

Dinas Morozovas | UAB „Hermitage Solutions“ IT saugos produktų inžinierius 

Dinas yra „Hermitage Solutions LLC“ IT saugos produktų inžinierius, turintis daugiau nei 3 metų patirtį. Savo darbe jam teko taikyti įvairius kibernetinio saugumo sprendimus ir didinti kibernetinį saugumą Baltijos šalyse. Jis specializuojasi duomenų praradimo prevencijos, pažeidžiamumo valdymo ir informacijos saugumo programų kūrimo srityse. Dinas mano, kad keitimasis žiniomis yra esminis dalykas, todėl jis yra ne tik patikimas kanalo partnerių kibernetinio saugumo technologijų patarėjas, bet ir klientus konsultuojantis IT saugos mokymų instruktorius.    

Evaldas Valūnas | UAB „Hermitage Solutions“ pardavimų partneriams vadovas  

Evaldas Valūnas yra „Hermitage Solutions“ pardavimų partneriams vadovas, turintis ilgametę patirtį kibernetinio saugumo ir IT infrastruktūros sprendimų distribucijoje. Skaičiuodamas dešimtus metus IT saugumo industrijoje, Evaldas padėjo dešimtims įmonių užtikrinti skaitmeninio turto nuo išorinių ir vidinių grėsmių apsaugą bei teisinių ir vidinių reikalavimų atitiktį. 

Darius Grigaliūnas | UAB „Primend“ paslaugų pardavimo vadovas

Darius Grigaliūnas yra „Primend“ paslaugų pardavimo vadovas, turintis ilgametę patirtį dirbant su debesijos paslaugų ir IT infrastruktūros sprendimų konsultacijomis ir pardavimais.

 

 

 

 

Visi mūsų internetiniai seminarai yra nemokami. Nedvejodami dalinkitės kvietimu ir su kitais!

Skaitykite daugiau apie „YubiKey“ mūsų tinklaraštyje: „YubiKey“ – raktas į pasaulį be slaptažodžių