Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„YubiKey“ – raktas į pasaulį be slaptažodžių

Autorius: Laikas: 2021 m. balandžio 23 d.

„YubiKey“ – raktas į pasaulį be slaptažodžių 

Kovo pabaigoje „Yubico“ paskelbė, kad jų sukurtas „YubiKey“ autentifikavimas be slaptažodžių dabar prieinamas „Microsoft Azure Directory“ vartotojams. Tai svarbu žingsnis link didesnio saugumo, neaukojant vartotojo patogumo. 

Slaptažodžiai jau nebėra sprendimas 

Didelės apimties duomenų atakos ir tapatybės vagystės vartotojų abonementams pavojų kelia kasdien. 
 
 • 81% duomenų atakų nukreiptos į silpnus ir pavogtus slaptažodžius. 
 
 • 123456 yra plačiausiai naudojamas slaptažodžių derinys pasaulyje. 
 
 • Norint iš naujo nustatyti slaptažodžius prireikia 21 valandos vienam asmeniui. 
 
 • 20–50% IT pagalbos atvejų yra slaptažodžių nustatymas iš naujo. 
 
 • Viena iš 3 įmonių per 2 metus tampa duomenų atakos auka. 

Kas yra „YubiKey“? 

 
 • „YubiKey“ yra nedidelis, bet galingas kelių veiksnių autentifikavimo (MFA) įrenginys. 
 
 • Konfigūruojamas „viskas viename“ saugos raktas, kuris leidžia lengvai ir saugiai prisijungti, užkertant kelią neteisėtai prieigai prie kompiuterių, serverių ir interneto paskyrų. 
 
 • Paprastesnės ir saugesnės nei įprastos autentifikavimo programos – nereikia pasiekti savo išmaniojo telefono ar įvesti kodų. 
 
 • Veikia su šimtais paslaugų – „Yubikey“ veikia prisijungdamas prie „Windows“ ir „Mac“, taip pat su „Gmail“, „Dropbox“, „Facebook“, „Salesforce“ ir daugeliu kitų paslaugų. 

Kokie yra „YubiKey“ pranašumai? 

 
 • Autentifikavimo duomenys išsaugojami saugiame kietajame luste; informacija niekaip ir niekada nepersiunčiama, todėl jos kopijuoti ar pavogti neįmanoma. 
 
 • Mažesnės IT išlaidos, nes vartotojams nereikia kreiptis į pagalbos ir palaikymo tarnybą norint pakeisti slaptažodžius. 
 
 • Lengva naudoti – greita ir patikima, nes vartotojams nereikia nieko instaliuoti. 
 
 • Lengva įgyvendinti – procesas trunka vos kelias dienas, ne mėnesius. Vienas raktas suteikia prieigą prie kelių įrenginių – tiek modernių, tiek ir senesnių. 

Registruokitės arba žiūrėkite internetinį seminarą „Atsisveikinkite su slaptažodžiais naudodami „Microsoft“ ir „Yubico“. Dinas ir Evaldas iš „Hermitage Solutions“ supažindins su „Yubikey“ funkcijomis ir pademonstruos, kaip iš tikrųjų veikia autentifikavimas be slaptažodžių.

Skaitykite daugiau apie „Yubico“, ir sužinokite, kaip šis sprendimas pasiteisintų jums.  

Prenumeruoti naujienlaiškį