Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Vebinaras | Įmonės IT saugumo padidinimas Microsoft 365 pagalba

Kas? Tadas Jankauskas
Kada? 2022 m. spalio 27 d. 10:00:00
Kur? Primend

 

Microsoft 365 paslauga nebėra naujiena įmonėms. Dažnai įmonės renkasi šią paslaugą dėl patikimumo, prieinamumo, patogumo. Tačiau kaip pagerinti įmonės IT saugumo lygį Microsoft 365 pagalba?

Vebinaro metu atsakysime į šiuos klausimus:

  • Kaip pagerinti IT saugą pasitelkiant jau turimus Microsoft 365 įrankius. Į ką būtina atkreipti dėmesį?
  • Kas yra Microsoft 365 Business Premium licencija? Kokios papildomos galimybės/naudos verslui?
  • Microsoft 365 licencijavimo pasikeitimai

Tadas Jankauskas | UAB „Primend“ pardavimo vadovas

Tadas Jankauskas yra „Primend“ pardavimo vadovas, turintis ilgametę patirtį dirbant su debesijos paslaugų bei „Microsoft“ licencijų konsultacijomis ir pardavimais.

 

 

 

Norėdami gauti naujausią informaciją apie mūsų organizuojamus renginius, prašome registruotis naujienlaiškiui.