Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Vebinaras | Primend Tabloo - SharePoint ir PowerApps sprendimai

Kas? Darius Grigaliunas
Kada? 2022 m. sausio 19 d. 10:00:00
Kur? Internetinis vebinaras

Kviečiame Jus į pirmąjį ir nemokamą vebinarą - "Primend TABLOO - SharePoint ir PowerApps sprendimai, smulkiam ir vidutiniam verslui, bei didelėms tarptautinėms įmonėms".

Vebinaro metu turėsite progą išklausyti, bei pagalvoti apie tai, kaip esamą darbo aplinką greičiau skaitmenizuoti, patobulinant ar pritaikant
jau esamus IT sprendimus, taip pat sukuriant visiškai naujus. Primend pristatys savo unikalų produktą, pavadinimu TABLOO, kuris yra vystomas jau daug metų, tai pat akcentuosime PowerApps sprendimus, kurie jau
yra adaptuoti, ir gali būti naudingi ne tik smulkiam ir vidutniam verslui, bet ir didelėms tarptautinėms bendrovėms.

Komunikacija ir darbo aplinka verslo pasaulyje stipriai pasikeitė per paskutinius keletą metų. Hibridinis darbo modelis įsivyravo mūsų kasdienybėje.
Su naujais pokyčiais atsirado ir nauji iššūkiai, kuriuos patyrė smulkus ir vidutinis verslas, bei didelės įmonės. Žmogiškųjų išteklių, marketingo ir aukščiausio lygio vadovai kelia šiuos klausimus:

  • Kaip greitai mums reikia keisti požiūrį ir transformuoti verslą į hibridinio darbo modelį žvelgiant iš IT perspektyvos?
  • Kada savo verslui rinktis TABLOO sprendimą paremtą SharePoint ir PowerApps sprendimais?
  • Kaip greitai galima įdiegti naują sprendimą skaitmenizuojant pasirinktą procesą, tai gali užtrukti dieną, mėnesį ar metus?
  • Kokie yra populiariausi ir greitai įdiegiami Primend sprendimai, kurie jau pagelbėjo smulkiam ir vidutiniam verslui per pandemiją?

Darius Grigaliūnas | UAB „Primend“ paslaugų pardavimo vadovas

Darius Grigaliūnas yra „Primend“ paslaugų pardavimo vadovas, turintis ilgametę patirtį dirbant su debesijos paslaugų ir IT infrastruktūros sprendimų konsultacijomis ir pardavimais.

 

 

 

 

 

Klausimai ir atsakymai:

Klausimas: Sveiki, buvau radusi PowerApp'ą naujų darbuotojų Onboardingui - ar galite papasakoti apie ją?

Atsakymas: Taip yra sprendimas, kuris padeda automatizuoti darbuotojo “onboarding/offboarding” procesą. Taip pat galima įdiegti papildomas funkcijos pagal įmonės verslo logiką. Žemiau pavyzdys:

Tabloo Employee Experience 

Aplikacija padeda automatizuoti darbuotojo “onboarding/offboarding” procesą.

Kiekvienas procesas turi savo atskirą formą. 

 

Klausimas: Mačiau elektroninį pasirašymo modulį, kaip jis veikia?

Atsakymas: Pasirašymo modulis veikia kaip atskira programa. Šis sprendimas yra realizuotas per PowerApps.  Kaip pavyzdys, vadybininkas pasirašymo procesui naudoja kompiuterį arba planšetą, su juo nuvykęs pas klientą pasirašo sutartį naudodamas planšetės el. rašiklį arba tiesiog "pasirašydamas savo pirštu" (reikalingas lietimui jautrus kompiuterio ekranas). Ant iš anksto pasirinkto sutarties šablono parašai išsisaugo .pdf formatu. Dokumentas atsiranda SharePoint Online sistemoje arba kaip pavyzdys, gali būti nusiųstas el.paštu atsakingam asmeniui.

 

Klausimas: Ar galima sutarties pasirašymo procesą sujungti tiesiogiai su pvz. Dokobit?

Atsakymas: Taip, pasirašymo procesą galima sujungti su Dokobit. Artimiausiu metu turėsime realizavę sprendimą su elektroniniu kvalifikuotu parašu per PowerApps.