Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Verslo pusryčiai | Kibernetinis saugumas šių dienų verslui

Kas? Darius Grigaliūnas, Mindaugas Civilka
Kada? 2022 m. spalio 13 d. 08:30:00
Kur? Primend konferencijų salėje („Technopolis Nova“, V.Gerulaičio g. 10, 1 aukštas)

Profesionalias IT paslaugas teikianti įmonė „Primend“, nuoširdžiai kviečia Jus į verslo pusryčius. Susitikime spalio mėn. 13 d., ketvirtadienį, 8.30 - 12.30 val. Primend konferencijų salėje („Technopolis Nova“, V.Gerulaičio g. 10, 1 aukštas). 

„Primend“ yra sparčiai auganti IT įmonė, turinti biurus Vilniuje, Rygoje ir Taline. Esame sukaupę neprilygstamą „Microsoft“ technologijų kompetenciją – 6 metus iš eilės esame „Microsoft“ partneris Estijoje, 8 metus veikiame Baltijos šalių rinkose. 

Šis susitikimas tai unikali galimybė pasidalinti su Jumis tema, kuri šiuo neramiu metu itin aktuali mums visiems. Pasikalbėkime apie bazinę kibernetinę saugą ir teisinius kibernetinės saugos aspektus. 

Renginys vyks lietuvių kalba. 

Pranešėjai ir temos: 

Darius Grigaliūnas: 7 patarimai, kaip išvengti kibernetinio saugumo grėsmių 

Mindaugas Civilka: Kibernetinis saugumas: svarbiausi teisiniai ir verslo klausimai 

Dienotvarkė: 

08:30 – 09:30        Sutikimas ir pusryčiai 

09:30 – 09:45        Kas yra Primend ir kodėl mes čia? 

09:45 – 10:30        7 patarimai, kaip išvengti kibernetinio saugumo grėsmių 

10:30 – 10:45        Kavos pertraukėlė 

10:45 – 11:30        Primend svečio tema: Kibernetinis saugumas: svarbiausi teisiniai ir verslo klausimai 

11:30 -12:30         Klausimai, laisvas bendravimas ir kontaktų apsikeitimas.                    

Vietų skaičiu ribotas iki 20. Dalyvavimas mokamas, 25EUR + PVM. (Išrašoma išankstinė s/f)  

Visos surinktos lėšos bus paaukotos VšĮ „Mėlyna ir geltona“, paremti Ukrainai. 

Darius Grigaliūnas | UAB „Primend“ paslaugų pardavimo vadovas 
 
Darius Grigaliūnas yra „Primend“ paslaugų pardavimo vadovas, turintis ilgametę patirtį dirbant su debesijos paslaugų ir IT infrastruktūros sprendimų konsultacijomis ir pardavimais. 

 

 

 

 

Mindaugas Civilka | TGS Baltic  

„TGS Baltic“ partneris ir Technologijų industrijos grupės vadovas, turi daugiau nei 20 metų teisinio darbo patirties, klientus konsultuoja įvairiais asmens duomenų ir privatumo apsaugos, kibernetinio saugumo, intelektinės nuosavybės, komerciniais ir sutartiniais klausimais, vadovauja svarbiausiems BDAR, programinės įrangos licencijavimo ir debesijos paslaugų projektams, atstovauja klientams duomenų apsaugos institucijose ir teismuose, taip pat konsultuoja pirmaujančias ir didžiausias bendroves Baltijos valstybėse ir atstovavo precedentą formuojančiose bylose.