Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Trys galimybės užtikrinti saugų ir produktyvų nuotolinį darbą

Autorius: Tadas Jankauskas Laikas: 2021 m. kovo 10 d.

Trys galimybės užtikrinti saugų ir produktyvų nuotolinį darbą

Nuotolinis darbas vis dažniau praktikuojamas, todėl dabar kaip niekada svarbu, kad darbuotojai galėtų išlikti produktyvūs, nepaisant jų darbo vietos. Tuo pačiu metu reikia užsitikrinti saugumą. Šie du tikslai iš tikrųjų vienas kitą papildo: saugus darbas yra produktyvus darbas. Naudodami tinkamą technologiją, galite apsaugoti duomenis, įrenginius ir programas, sumažinti saugos priemonių poveikį darbuotojams ir supaprastinti IT.

Nuotolinio darbo iššūkiai

 • Nuotolinė prieiga prie programų: norint naudoti tradicinę VPN prieigą, reikia pasitikėti vietomis, nes tai gali neigiamai paveikti saugumą ir produktyvumą. Kaip užtikrinti vientisą prieigą išlaikant aukštą saugos lygį?
 • Įrenginių ir programų valdymas: nuotoliniu būdu dirbantys darbuotojai turi būti produktyvūs dribdami su skirtingais įrenginiais tuo pačiu metu. Tačiau IT reikia skaidrumo, kurios programos naudojamos ir kontroliuoti neskelbtinus duomenis. Kaip supaprastinti sudėtingų įrenginių ir programų ekosistemų valdymą?
 • Duomenų apsauga: kai darbuotojai turi nuotolinę prieigą prie programų ir duomenų, tradiciniai perimetru pagrįsti saugumo metodai nėra patys tinkamiausi. Kaip apsaugoti įmonės išteklius?

Nuotolinė prieiga prie programų

Atsisakę prieigos prie VPN, galite įdiegti didelio saugumo ir didelio našumo įrankius. Vienkartinis „Azure Active Directory“ („Azure AD“) prisijungimas yra patogus ir saugus. Programas galima pasiekti vienu spustelėjimu tiek vietoje, tiek debesyje.

 • Viena tapatybė, tūkstančiai programų.
 • Nereikia VPN.
 • Veikia įvairiuose įrenginiuose.

„Azure AD“ sąlyginė prieiga yra išmanusis saugos sprendimas, pritaikomas jūsų poreikiams. Sąlyginė prieiga automatiškai taiko teisingą valdymo lygį pagal kontekstą, naudojant informaciją apie įrenginį, vietą, vartotojo vaidmenį, riziką ir kt.

Neįprasta prisijungimo vieta suaktyvina kelių veiksnių autentifikavimą. Sėkmingas autentifikavimas patvirtina vartotojo ID, o nepavykęs autentifikavimas – blokuoja bandymą prisijungti.

Įrenginių ir programų valdymas

Pažangiausi sprendimai sujungia saugumą ir valdymą, kad būtų lengviau palaikyti nuotolinį darbą –  pradedant tradiciniais įmonėje esančiais asmeniniais kompiuteriais ir baigiant mobiliaisiais įrenginiais, leidžiančiais naudotis debesų kompiuterija.

Įrenginių valdymo konsolidavimas („Microsoft Endpoint Manager“)

Tradiciniai įmonėje esantys kompiuterių valdymo būdai yra integruoti į vieną sprendimą su debesų kompiuterijos įrankiais ir pažangiu dirbtinio intelekto palaikymu.

Duomenų apsauga bet kuriame įrenginyje užtikrina produktyvumą apsaugodama įmonės duomenis tiek įmonės valdomuose, tiek asmeniniuose įrenginiuose:

 • „Microsoft Intune“ tikrina, ar įrenginys atitinka reikalavimus;
 • „Azure AD“ vykdo sąlyginės prieigos politiką pagal įrenginio statusą;
 • programas ir paslaugas galima pasiekti tik iš suderinamų įrenginių.

Apsaugoti įmonės išteklius

Prieiga prie verslui svarbių duomenų ir saugumo užsitikrinimas apima slaptų duomenų valdymą ir apsaugą („Microsoft Information Protection“).

Prieigos prie debesijos programų valdymas leidžia („Microsoft Cloud Application Security“):

 • nustatyti, kokias programas žmonės naudoja;
 • įvertinti rizikos lygį ir atitikimą;
 • aptikti neįprastą elgesį debesijos programose.

Apsaugodami savo įmonės išteklius galite („Microsoft Defender Advanced Security“ ir „Office 365 Advanced Security“):

 • nustatyti ir pagerinti veiklos rodiklių pažeidžiamumą ir neatitikimus;
 • sumažinti atakos vietą, kad sustiprintumėte savo sistemas ir galėtumėte reguliuoti prieigą prie potencialiai kenksmingų IP, domenų ir URL;
 • automatizuoti grėsmių tyrimo ir problemos sprendimo procesą;
 • apsaugoti vartotojus nuo sukčiavimo (phishing) ir kenkėjiškų programų.

Tegul jūsų žmonės būna produktyvūs dirbdami iš bet kur

Efektyviai šiuolaikinei darbo vietai reikalinga labai saugi ir naši nuotolinė prieiga prie programų ir duomenų. Iš visų įrenginių ir iš skirtingų darbo vietų. „Microsoft“ siūlo išsamų įrankių ir sprendimų rinkinį, leidžiantį dirbti efektyviai būnant bet kur.

Gaukite pasiūlymą

Prenumeruoti naujienlaiškį