Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Branginkite laiką ir teikite pirmenybę gerai savijautai  

Autorius: Laikas: 2021 m. spalio 25 d.

Savaitinių susitikimų laikas „Teams“ vartotojams nuo pandemijos pradžios išaugo daugiau nei dvigubai. Vienas po kito vykstantys susitikimai didina stresą, apsunkina įsitraukimą bei susikaupimą. „Microsoft“ iš „Headspace“ į „Teams“ „Viva Insights“ programą perkelia vedamų meditacijų ir sąmoningumo pratimų rinkinį, kuris padės sukurti balansą dienos pradžioje, atsipalaiduoti prieš svarbų pristatymą arba atsijungti nuo darbo vakare. 

Remiantis „Viva Insights“ galimybe suplanuoti kasdienį susikaupimo darbui laiką išjungiant „Teams“ pranešimus, kad šie neblaškytų, „Microsoft“ pristato naują susikaupimo režimą „Viva Insights“ programoje. Jame yra „Focus“ muzika iš „Headspace“, įdiegti laikmačiai, padedantys daryti pažangą atliekant svarbias užduotis, tarp kurių planuojamos reguliarios pertraukos. 

Nuotolinis darbas ištrynė fizines ribas tarp darbo ir gyvenimo, todėl padaugėjo pokalbių ar susirašinėjimo po darbo valandų ir sustiprėjo jausmas, kad visada esi prisijungęs. „Microsoft“ nori padėti žmonėms rasti pusiausvyrą ir apsaugoti asmeninį laiką. Vėliau šiais metais „Viva Insights“ pasiūlys galimybę sukonfigūruoti ramybės laiką, kad nutildytų „Outlook“ ir „Teams“ mobiliuosius pranešimus ne darbo metu, taip pat suteiks suasmenintų įžvalgų apie tai, kaip kokybiškai esate atsijungę. Ramybės laiko nustatymai taip pat bus prieinami „Teams“ ir „Outlook“ mobiliesiems vartotojams, o kartu su IT administratoriaus valdikliais „Microsoft Endpoint Manager“, kad būtų galima sukurti visos įmonės politiką, skirtą nutildyti pranešimus po darbo valandų. 

Mes visi kartu valdome šį naują darbo pasaulį, todėl atrasime naujų būdų, kaip padėti žmonėms dirbti lanksčiai, bet kartu ir efektyviai. „Microsoft“ yra pasiryžusi sukurti jums patirtį, suteikiančią žmonėms galimybę dirbti bet kur ir bet kada. Studijuodami tyrimus ir šių programų naudojimo įpročius – ir kalbėdamiesi su klientais kiekvieną dieną – jie toliau gerina mūsų supratimą apie žmonių poreikius, ko jiems reikia, kad kiekvieną dieną galėtų pilnai ir kokybiškai įsitraukti į darbus. Šiuo supratimu grindžiame savo naujoves, kai stengiamės suteikti jums ir jūsų darbuotojams patirties, padedančios pasiekti daugiau. 

Šaltinis: „Microsoft“ 

Prenumeruoti naujienlaiškį