Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Azure Virtual Desktop

Autorius: Laikas: 2021 m. liepos 06 d.

„Azure Virtual Desktop": lanksti debesų VDI platforma hibridinei darbo vietai

Kai „Microsoft“ prieš beveik dvejus metus pristatė „Windows Virtual Desktop“, niekas net neprognozavo, kad pasaulinė pandemija privers milijonus darbuotojų palikti biurą ir dirbti namuose. Organizacijos visame pasaulyje perkėlė svarbias programas ir duomenis į debesį, taip suteikdamos savo verslui daugiau lankstumo ir mobilumo. Norėdami užsitikrinti naujas nuotolinio darbo galimybes, daugelis iš jūsų taip pat kreipėtės į „Windows“ virtualųjį darbalaukį, kad galėtumėte nuotoliniu būdu dirbantiems vartotojams suteikti saugią, lengvai valdomą ir produktyvią asmeninio darbo patirtį dirbant su „Windows 10“ iš debesies.

Ateityje organizacijos turės skirti vis daugiau dėmesio nuotolinio ir mišraus darbo galimybėms. Siekiant padėti savo klientams ir partneriams patenkinti šiuos naujus hibridinio darbo poreikius, „Microsoft“ plečia savo viziją tapti lanksčia debesies virtualaus darbalaukio infrastruktūros (VDI) platforma, tinkančia beveik bet kokiems naudojimo atvejams ir prieinama praktiškai iš bet kur. Šiuolaikinė VDI platforma turi būti saugi, besikeičianti ir lengvai valdoma. Tokia, kuri galutiniam vartotojui suteikia vientisą aukštos kokybės patirtį. Be to, ji turėtų suteikti organizacijoms daugiau lankstumo pritaikyti ir kurti sprendimus su savo pagrindine technologija.

Siekiant įgyvendinti šią platesnę viziją ir besikeičiančius poreikius, „Microsoft“ praneša apie naujas galimybes, naujus programų srauto įkainius ir pakeičia „Windows“ virtualaus darbalaukio (angl. Windows Virtual Desktop) paslaugos pavadinimą į „Azure“ virtualųjį darbalaukį (angl. Azure Virtual Desktop).

Kas yra „Azure Virtual Desktop“?

„Azure Virtual Desktop“ yra darbalaukio ir programų virtualizavimo paslauga, veikianti debesyje.

Štai ką galite padaryti, pasirinkę „Azure“ virtualųjį darbalaukį „Azure“ platformoje:

 • nustatyti kelių sesijų „Windows 10“ diegimą su visomis „Windows 10“ pritaikymo galimybėmis;
 • virtualizuoti verslui skirtą „Microsoft 365 Apps for Enterprise“ ir optimizuoti taip, kad veiktų pagal kelių vartotojų virtualius scenarijus;
 • „Windows 7“ virtualius darbalaukius papildyti nemokamais išplėstiniais saugos naujiniais;
 • perkelti esamas nuotolinio darbalaukio paslaugas (angl. Remote Desktop Services, RDS) ir „Windows Server“ darbalaukius bei programas į bet kurį kompiuterį;
 • virtualizuoti ir darbalaukius, ir programas;
 • valdyti „Windows 10“, „Windows Server“ ir „Windows 7“ stalinius kompiuterius ir programas ir užsitikrinti vieningą valdymo patirtį.

Pagrindinės galimybės

Naudodami „Azure“ virtualųjį darbalaukį galite nustatyti keičiamą ir lanksčią aplinką:

 • sukurti vientisą darbalaukio virtualizavimo aplinką „Azure“ platformoje, nenaudojant jokių papildomų serverių;
 • sujungti tiek resursų, kiek jums reikia, kad atitiktų įvairius darbo krūvius;
 • naudotis apjungtais kelių sesijų ištekliais ir taip susimažinti išlaidas. Naudodami naują įmonėms skirtą „Windows 10 Enterprise“ daugiaseansinę galimybę, skirtą tik „Azure“ virtualiam darbalaukiui, ir nuotolinio darbalaukio sesijos prieglobą (RDSH), esančią „Windows“ serveryje, galite žymiai sumažinti virtualių mašinų ir operacinės sistemos (OS) išlaidas. Nepaisant mažesnių išlaidų, jūsų vartotojai turės tuos pačius išteklius. 
 • Įmontuota išmanioji apsauga. Padeda apsaugoti programas ir duomenis, yra suderinama su saugos galimybėmis, kurios gali proaktyviai aptikti grėsmes ir imtis atitaisymo veiksmų. Pasinaudokite „Azure“ saugos pasiūlymais, pvz., „Azure“ užkarda, „Azure“ saugos centru (angl. Azure Security Center), „Azure Sentinel“ ir „Microsoft Defender for Endpoint“, kad saugios būtų ir programos, ir procesai.

Kodėl verta pasitikėti „Azure Virtual Desktop"?

Įmontuota apsauga

 • Padeda apsaugoti darbuotojų ir įmonės duomenis, kurie saugomi „Azure“ platformoje, o ne vietiniuose darbalaukiuose.
 • Yra galimybė pasinaudoti „Azure“ saugos pasiūlymais, pvz., „Azure“ užkarda, „Azure“ saugos centru, „Azure Sentinel“ ir „Microsoft Defender for Endpoint“, kad viskas vyktų saugiai nuo procesų iki programų.
  Kintantys saugumo politikos varikliai
 • Yra galimybė naudoti sąlyginę prieigą ir taip valdyti rizikas prieš suteikiant vartotojams prieigą prie savo „Azure“ virtualaus darbalaukio aplinkos.
 • Nustatomas daugiafaktorinis autentifikavimas saugiam prisijungimui.
 • Apsaugoti „Azure“ infrastruktūrą padeda vaidmenimis pagrįstos prieigos valdymas (RBAC) ir grėsmių aptikimas naudojant „Azure Security Center“.

Suderinamumas

 • Pasinaudokite „Azure“ virtualaus darbalaukio atitikties sertifikatais, įskaitant ISO 27001, 27018 ir 27701 bei PCI, „FedRAMP High for Commercial“, HIPAA ir kt.

Savo darbalaukį ir programas pasiekite praktiškai iš bet kur

Norint įgalinti saugų nuotolinį darbą, užtenka vos kelių minučių „Azure“ virtualaus darbalaukio (anksčiau „Windows Virtual Desktop“) nustatymui. Užtikrinkite savo galutiniams vartotojams „Windows 10“ žinomumą ir suderinamumą su nauja besikeičiančia kelių sesijų patirtimi ir sutaupykite išlaidų naudodamiesi turimomis tinkamomis „Windows“ licencijomis. Tvarkykite savo „Azure“ virtualiojo darbalaukio diegimą kartu su kitomis „Azure“ paslaugomis „Azure“ portale.

Prenumeruoti naujienlaiškį