Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„Lenovo“ susitikimus perkelia į naują lygį

Autorius: Laikas: 2021 m. birželio 09 d.

„Lenovo Smart Collaboration“ suteikia verslui įrankius, padedančius klestėti šiuolaikinėje darbo aplinkoje. Nesvarbu, ar norima sukurti hibridinio darbo erdves, ar suteikti daugiau lankstumo darbuotojams. Derinant novatorišką mąstymą ir produktyvumą didinančias funkcijas, „Smart Collaboration“ sistemos sukurtos taip, kad darbo vietos taptų kuo patogesnės bendradarbiauti.  

„ThinkSmart Bar“ garso sistema 

  • Sertifikuota „Microsoft Teams Rooms“ ir suderinama su „Zoom Rooms“ 
  • Sukurta specialiai konferencijų salėse vykstančioms vaizdo konferencijoms 
  • Galima susieti su kompiuteriu arba naudoti kaip standartinį „įjunk ir paleisk“ įrenginį 
  • Įmonės lygio garso parinktys, užtikrinančios išskirtinę garso kokybę ir mastelį 
  • Įtraukianti nuotolinio renginio dalyvius, lyg visi būtų tame pačiame kambaryje. 

NEPRIEKAIŠTINGAS GARSAS

Užtikrinkite, kad nuotolinių konferencijų metu visi dalyviai būtų girdimi garsiai ir aiškiai. Keturi „ThinkSmart Bar“ stereofoniniai garsiakalbiai suteikia tikroviškai aiškų garsą iki 97 dB. Keturi įmontuoti spindulį formuojantys mikrofonai suformuoja 180⁰ plataus kampo aprėptį ir suteikia visapusišką posėdžių salės ar namų biuro garso patirtį. Be to, integruotas skaitmeninio signalo apdorojimo (DSP) triukšmo panaikinimas pašalina trukdančius aidus ir foninius garsus. 

PUIKUS MASTELIS 

Nuo didelio susibūrimo salių iki posėdžių kambario ar namų biuro – „ThinkSmart Bar“ tinka įvairaus dydžio erdvėms. Galima įsigyti du papildomus palydovinius mikrofonus su 6 m kabeliu, kurie yra puikus sprendimas labai didelėms erdvėms. 

VIENTISA INTEGRACIJA 

Lengvą 1,9 kg svorio „ThinkSmart Bar“ garso sistemą galima naudoti kaip stalinį / darbalaukio įrenginį arba pritvirtinti prie sienos ar ekrano. Šis rafinuoto dizaino įrenginys, suderinamas su „Microsoft Teams Rooms“ ir „Zoom Rooms“ sprendimais, tinka bet kuriai erdvei ir apinkai. Jis lengvai integruojamas su kompiuteriu arba gali būti nustatytas kaip atskiras įrenginys. 

Ekranas, fotoaparatas, nešiojamieji kompiuteriai ir mikrofonas parduodami atskirai. 

„ThinkSmart Cam“ vaizdo kamera 

Šiuo metu įmonės visame pasaulyje susiduria su didėjančiu iššūkiu, kaip apjungti dideles ir išsibarsčiusias darbo grupes. Kai kurie žmonės jau grįžta į biurą, o kiti nusprendžia tęsti darbą namuose, todėl išmanūs bendradarbiavimo įrankiai ir priedai tampa kritiškai svarbūs sėkmingam darbui užtikrinti. „ThinkSmart Cam“ kamerą galima naudoti atskirai, kaip standartinę „įjunk ir paleisk“ (plug-and-play) sistemą arba susieti su kitais „ThinkSmart“ šeimos įrenginiais, pvz., su „ThinkSmart Hub“ valdikliu ar „ThinkSmart Edition Tiny“ kompiuteriu – taip ši kamera konferencijų kambarius paverčia įtraukiančiomis, produktyviomis erdvėmis, kuriose visi jaučiasi tarsi būtų viename kambaryje. „ThinkSmart Cam“ turi sertifikuotą suderinamumą su „Microsoft Teams“ ir „Zoom“ platformomis. Dėl didelės raiškos ir plataus matymo lauko kartu su išmaniosiomis funkcijomis, tokiomis kaip automatinis kadravimas, automatinis priartinimas ir užrašų lentos atpažįstamumas, „ThinkSmart Cam“ kamera yra protingas pasirinkimas, leidžiantis lengvai ir efektyviai sujungti šiandienos darbo komandas biure ir už jo ribų. 

OPTIMIZUOTA VAIZDO KONFERENCIJOMS  

Nuo namų biurų ar pokalbių kambarių iki vidutinių ir didelių konferencijų salių – „ThinkSmart Cam“ kamera turi platų matymo lauką, todėl užfiksuoja visus ir viską. Didelė skiriamoji geba ir kadrų dažnis – iki 4K rezoliucijos 30 kadrų per sekundę ir 1080p 60 kadrų per sekundę – pašalina vėlavimą ir iškraipymus, o didelis dinaminis diapazonas suteikia didesnį kontrastą, ryškias spalvas ir ryškesnius vaizdus net esant silpnam apšvietimui. 

PASITELKTAS DIRBTINIS INTELEKTAS 

Integruotas virtualaus apdorojimo blokas (VPU) su dirbtinio intelekto konferencijų susitikimų funkcijomis* leidžia „ThinkSmart Cam“ kamerai atlikti automatinį priartinimą ir kadravimą, kad vaizdo konferencijos būtų natūralesnės. Aktyvus garsiakalbių stebėjimas išlaiko reikiamą dėmesį pokalbio metu, kai tuo tarpu užrašų lentos atpažįstamumas užtikrina galimybes organizuoti išties produktyvius susitikimus, kuriuose bendraujama natūraliai ir efektyviai. Be to, galvojant apie žmones, generuojami nuolatiniai patalpų naudojimo duomenys patalpoms ir IT komandoms. 

SKIRTA VIENTISAI INTEGRACIJAI  

Nuo kompaktiško, lengvo dizaino iki sertifikuoto suderinamumo su „Microsoft Teams“ ir „Zoom“ kambariais, „ThinkSmart Cam“ sklandžiai tinka bet kuriai šiuolaikinei biuro aplinkai, nes šią kamerą galima lengvai nustatyti kaip atskirą įrenginį arba pritvirtinti prie sienos ar televizoriaus. 

„ThinkSmart View“

Išmanusis biuro įrenginys „ThinkSmart View“ yra sukurtas vartotojui patogioje „Microsoft Teams“ platformoje, todėl jame patogu tvarkyti vaizdo konferencijas, peržiūrėti turinį ir atlikti kitas funkcijas, o asmeninį kompiuterį palikti kitoms užduotims, taip didinant darbo produktyvumą. Nuo vadovų kabinetų iki nuotolinio darbo ar darbo bendrose erdvėse – „ThinkSmart View“ įrenginys, veikdamas kartu su kompiuteriu, pakeis tai, kaip darbuotojai atlieka individualias ir komandines užduotis.

„ThinkSmart View“ turi tokias funkcijas, kaip „Microsoft Teams“ susitikimo pradėjimas vienu prisilietimu ir kitas laiką taupančias funkcijas, todėl darbuotojai turi daugiau galimybių savo darbo laiką išnaudoti efektyviai. Prijungus įrenginį prie kompiuterio, „ThinkSmart View“ gali būti naudojamas balso ir vaizdo skambučiams, turinio peržiūrai ir kt., taip atlaisvinant kompiuterį užrašams ar kitiems darbams atlikti.

Gaukite pasiūlymą

Prenumeruoti naujienlaiškį