Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Supaprastinta kibernetinė sauga: šantažo programa

Autorius: Laikas: 2021 m. kovo 08 d.

„Ransomware“ yra kenkėjiška programinė įranga, kuri užblokuoja prieigą prie kompiuterinės sistemos ar failų, reikalaudama sumokėti išpirką.            

Ši kenkėjiška programa atsuka šifravimo galią prieš jus. Šifravimas turi apsaugoti duomenis ir laikmenas, bet šantažuojanti programa naudoja jį laikmenoms užgrobti. Tai reiškia, kad esate atkirsti nuo savo dokumentų, nuotraukų, vaizdo įrašų ir kitų svarbių dokumentų. Be to, šiuo virusu užkrėstas kompiuteris gali paskleisti jį ir po kitus tinklo kompiuterius.

Situacijos pavyzdys

Jūsų darbuotojas gauna el. laišką nuo savo draugo. Jame yra nuoroda į vaizdo įrašą, kuriame rodoma, kaip valgymo lazdelėmis išpjauti širdeles iš virtų kiaušinių. Suintriguotas darbuotojas susidomi ir paspaudžia nuorodą. Po to jo prašoma paspausti „Run“.  

Vėliau tą dieną ekrane viskas pradeda keistis: spalvos, pasirodo langas su pranešimu apie tai, kad visi duomenys kompiuteryje yra užgrobti ir užkoduoti. Prie jų nebus galima prisijungti, kol nebus sumokėta išpirka. Jeigu vartotojas pasirenka nemokėti, jis gali daugiau niekada neatgauti prieigos prie savo duomenų. 

3 būdai, kaip „Microsoft 365 Business Premium“ apsaugo jūsų įmonę nuo šantažo programų

Microsoft 365 Business Premium“ padeda apsisaugoti nuo kenkėjiškų virusų ir kito žalingo turinio, siunčiamo elektroniniu paštu. Visi pranešimai su nežinomais priedais nukreipiami į specialią „smėlio dėžę“, o nustačius įtartiną veiką, priedas gavėjui nepristatomas. Be to, „saugių nuorodų“ funkcija padeda apsisaugoti nuo kenksmingų el. laiškų nuorodų, tikrindama hipersaitą kiekvieną kartą paspaudimo metu, o paskirties vieta blokuojama, jei ji laikoma kenkėjiška.

Microsoft 365 Business Premium“ naudoja „Microsoft Defender“ programą, kuri padeda apsaugoti įrenginius. „Microsoft Defender“ užkerta kelią neteisėtai prieigai prie bendrų aplankų, pavyzdžiui, „Desktop“ ar „Documents“. Tai reiškia, kad neleistinoms programoms, scenarijams ir vykdomiesiems failams nebus suteikta prieiga, todėl bet kokia išpirkos programa, bandanti šifruoti failus šiose vietose, bus užblokuota.

Microsoft 365 Business Premium“ taip pat padeda atkurti failus, jei išpirkos programos ataka buvo sėkminga. Failai, saugomi „OneDrive for Business“ (debesies saugyklos paslauga, įtraukta į „Microsoft 365 Business Premium“ paketą ), kur automatiškai sukuriama versija, o tai leidžia vos keliais paspaudimais atkurti elementų versijas, kurios sukurtos prieš šantažo programoms jas užkoduojant. 

„Microsoft“ požiūris ir įsipareigojimas didinti saugumą

Šantažo programa „Ransomware“ tebeveikia ir daro įtaką daugelio tipų įrenginiams, esantiems skirtingose aplinkose. „Microsoft“ ir toliau investuoja į inovatyvius sprendimus, kurie apsaugo jūsų verslą nuo išpirkos ir kitų grėsmių.

  • „Microsoft“ saugos sprendimai yra integruoti į mūsų produktus, todėl nereikia nieko papildomai diegti ar valdyti.
  • Vien saugumui užtikrinti „Microsoft“ kasmet išleidžia daugiau nei 1 milijardą dolerių.
  • „Microsoft“ analitika ir debesų technologijomis pagrįstos galimybės naudoja pažangius duomenų mokslo metodus, kad suprastų didžiausias pasaulio grėsmes ir paverčia juos praktišku intelektu, į kurį gali reaguoti mūsų gynyba.
  • „Microsoft Defender“ apsauga prieš pažeidimą ir po pažeidimo yra giliai integruota operacinėje sistemoje, todėl yra atspari kenkėjiškų programų ir programišių pažeidimams.

 

Prenumeruoti naujienlaiškį