Dar daugiau lankstumo – „Microsoft 365“ didina failų limitus iki 250 GB 

Autorius: Laikas: 2021 m. sausio 14 d.

Laimingų Naujųjų metų ir sveiki sulaukę 2021-ųjų. Džiaugiamės galėdami šiuos metus pradėti geromis naujienomis.  

Šią savaitę „Microsoft“ pranešė, kad didina failų apimtį „Microsoft 365“ vartotojams – netrukus bus galima bendrinti failus, kurių apimtis siekia 250 GB. 

Populiarėjant nuotoliniam darbui ir nuotoliniam mokymuisi, didėja poreikis patikimai ir saugiai dalytis dideliais failais – su bendradarbiais, klientais ar bendraminčiais keistis 4K arba 8K vaizdo failais, 3D modeliais, CAD failais ar dideliais mokslinių duomenų rinkiniais. „Microsoft“ komanda nuolat dirba tam, kad  suteiktų daugiau galimybių viso pasaulio darbuotojams, kad šie galėtų įgyvendinti naujoves ir pasiekti didesnį produktyvumą.

Džiaugiamės galėdami pasidalinti, kad ši „Microsoft“ naujovė leis jums kaip niekad lengvai ir patogiai saugoti, sinchronizuoti ir bendrinti „Microsoft 365“ failus.

Naujausi patobulinimai leis padidinti „Microsoft 365“ įkeliamų failų dydžio limitą nuo 100 GB iki 250 GB. Tai galioja „SharePoint“, „Teams“ ir „OneDrive“ failams. Tad nuo šiol galėsite lengvai bendrinti didelės apimties failus, pvz., naujo pastato 3D modelį, 8K kliento reklamos vaizdo įrašą ar edukaciniams projektams skirtus didelius vaizdo įrašus. Ir šis pakeitimas galioja ne tik įmonėms ar mokykloms. Jei naudojate „OneDrive“ asmeniniam vartojimui, jūs taip pat galėsite lengvai įkelti ir pasidalinti failais, pvz., pasidalinti savo šeimos vaizdo įrašais su artimaisiais arba įkelti didelį kompiuterinio žaidimo ZIP failą ir dalintis juo su draugais. 

250 GB ribą „Microsoft“ pasiekė optimizuojant failų įkėlimo saugyklas – kiekvienas failas padalinamas į dalis ir kiekviena dalis užšifruojama unikaliu kodu. Visų failų atsarginės kopijos sukuriamos „Azure“ saugyklose, užtikrinant jų veikimą ir patogų prieinamumą. Taip sudaryta galimybė lengvai įkelti ir atsisiųsti didelius failus, kada jums jų reikia ir kur jums jų reikia.

Ir jums nereikia jaudintis dėl šių didelių failų sinchronizavimo – naudojant skirtingą metodiką, sinchronizuojami tik jūsų ir jūsų bendradarbių atlikti pakeitimai. Taip sutrumpėja sinchronizavimo laikas, pagerėja našumas ir sumažėja tinklo naudojimas. Galiausiai, kaip visada, jūsų failai visada su jumis bet kuriame įrenginyje, kad ir kur bebūtumėte, nesvarbu, jūs redaguojate failus „OneDrive“, bendrinate projektus „SharePoint“ ar bendradarbiaujate „Teams“. 

Galimybė įkelti 250 GB dydžio failus bus pradėta teikti sausio pabaigoje, ir mes tikimės, kad iki šio ketvirčio pabaigos tai bus prieinama visiems.

Prenumeruoti naujienlaiškį