Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„Microsoft Teams“ pakeitimas: išorinio vartotojo prieiga leidžiama automatiškai

Autorius: Laikas: 2021 m. sausio 20 d.

Nuo 2021 m. vasario 8 d. „Microsoft Teams“ automatiškai atsiranda išorinio vartotojo prieiga. Tai reiškia, kad prie „Teams“ bus galima prijungti svečius – išorinius parnerius ir kitus asmenis, kurie nedirba įmonėje. Tai suderina „Microsoft Teams“ programą su kitomis „Microsoft“ paslaugomis, kuriose automatiškai įgalinamas bendradarbiavimas su išoriniais vartotojais.

Iki 2021 m. vasario svečio prieiga yra išjungta. Kad administratoriai ar komandos nariai galėtų pridėti svečius, reikia įjungti „Teams“ svečio prieigą. Įjungus šią parinktį, gali praeiti kelios valandos, kol pakeitimai įsigalios. Jei vartotojai, bandydami prijungti svečią, mato pranešimą: „Susisiekite su administratoriumi“, tikėtina, kad svečio prieiga nėra įjungta arba nustatymai dar neįsigaliojo.

Po vasario ir naujiems, ir esamiems klientams, kurie nesukonfigūravo šio nustatymo, svečių prieiga „Microsoft Teams“ bus įjungta automatiškai. Jei norite, kad svečio prieiga jūsų organizacijoje liktų išjungta, turėsite rankiniu būdu patvirtinti, kad svečio prieigos nustatymas būtų išjungtas, kad nebūtų parinkties „Numatytoji paslaugos prieiga“.

  • Kaip pakeisti automatiškai atsirasiančius nustatymus: prisijunkite prie „Microsoft Teams“ administravimo centro (kad tai atliktumėte, turite turėti įmonės administratoriaus teises).
  • Pasirinkite Org-wide settings > Guest access
  • Rinkdamiesi Allow guest access in Microsoft Teams pažymėkite On arba Off

Prenumeruoti naujienlaiškį