Rinkodaros veiklai ir geresnei jūsų patirčiai užtikrinti mes naudojame trečiųjų šalių paslaugų slapukus. Daugiau apie tai, kaip naudojame slapukus ir kaip galite juos valdyti, skaitykite spustelėję „Privatumo nuostatos“.

Naujos hibridinio darbo inovacijos

Autorius: Laikas: 2021 m. spalio 18 d.

Naujos hibridinio darbo inovacijos 

Kai daugelyje pasaulio šalių atsiveria darbo erdvės, žmonės nekantrauja, kada galės grįžti prie gyvo bendradarbiavimo. Bet labiau nei asmeninio ryšio atkūrimo mes tikimės rasti naujų būdų, kaip padėti žmonėms prisijungti ir įsitraukti, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos ir laiko juostos. „Microsoft“ mano, kad hibridinis darbas yra darbo ateitis ir kad verslo lyderiai, norėdami suteikti savo žmonėms galimybę sėkmingai dirbti hibridiniu būdu, turės perkurti savo organizacijų viziją, nes jose turės būti naujas žmonių, vietų ir procesų veikimo modelis. 

„Microsoft Teams“ platforma yra kritiškai svarbi šiai lankstesnio darbo pasaulio vizijai. „Teams“ yra unikali tuo, kad į vieną platformą sujungia susitikimus, susirašinėjimą, skambučius, bendradarbiavimą ir verslo procesų automatizavimą. Nuo tada, kai COVID-19 paskatino biuro darbuotojus visame pasaulyje dirbti iš namų, „Microsoft“ diegė „Teams“ naujoves, siekiant sukurti natūralesnę ir patrauklesnę susitikimų patirtį – suteikti žmonėms galimybę sklandžiai susisiekti su kolegomis savo organizacijoje ir su partneriais už jos ribų bei pasiūlyti būdų, kad nuotolinės prezentacijos būtų turtingesnės ir veiksmingesnės. Kad būtų lengviau bendradarbiauti sinchroniškai ir asinchroniškai, „Microsoft“ paskelbia apie naujas „Microsoft Fluid“ naujoves – „Teams“ platformoje ir už jos ribų. 

Dalyvaukite lygiomis teisėmis – namuose, darbo vietoje ar kelyje 

Geresnės hibridinių susitikimų patirties kūrimas pirmiausia prasideda nuo to, kad žmonėms, kurie nėra bendroje erdvėje, atsiranda galimybė jaustis lyg sėdint prie bendro stalo. Nesvarbu, ar jie prisijungia būdami toje pačioje erdvėje, namuose ar kelionėje.  

Jau šiandien galite žengti pirmuosius žingsnius, kurie padės pasiekti, kad hibridiniai susitikimai būtų sklandesni. Tereikia kelių gerų įpročių, kurie suvienodina visų dalyvių pozicijas. „Microsoft“ atrinko ir paskelbė keletą gerųjų hibridinio darbo susitikimų patirčių. Tai apima: prisijungimą prie „Teams“ susitikimo, net jei dalyvaujate tame pačiame kambaryje; moderatoriaus kambaryje paskyrimą, kuris moderuoja pokalbį ir dalyvius; kambaryje esančių dalyvių skatinimą įsijungti kameras (jei jiems tai patogu), kad jie būtų geriau matomi nuotoliniams dalyviams. 

Online meeting

Kad nuotoliniai susitikimo dalyviai jaustųsi patogiau ir labiau įsitraukę, „Teams Rooms“ išplės ekrano elementus, naudojant naujus transliuojamo vaizdo išdėstymus, kurie išsklaidys vaizdo galeriją keliuose ekranuose, kai turinys nebus bendrinamas. Padidėjusi erdvė ekrane reiškia, kad nuotoliu dalyvaujančių dalyvių vaizdas bus didesnis ir tikroviškesnis. Taip pat „Teams Rooms“  pristatys daugiau ekrano funkcijų, kurios padės labiau atkreipti dėmesį į susitikime per nuotolį dalyvaujančius dalyvius. Šios funkcijos apima tiesiogines reakcijas, dėmesio koncentravimą ir galimybę prisegti kelis vaizdo transliacijų srautus (bus pristatoma šį rudenį) ir pokalbių debesėlius, naudojant klasikinį vaizdo tinklelio išdėstymą. 

Whiteboard 

Siekiant įgalinti nuotolinius dalyvius inicijuoti ir palengvinti „Whiteboard“ seansus, buvo sukurta visiškai nauja, į hibridinį darbą orientuota „Whiteboard“ patirtis, kurioje visi dalyviai gali vizualiai bendradarbiauti toje pačioje skaitmeninėje erdvėje. Naujos funkcijos leis bet kuriam asmeniui perkelti esamą turinį bendraautoriui į „Whiteboard“; o nauji šablonai padės grupėms greičiau generuoti idėjas, pagerins jų galimybes susivienodinti informaciją su bendraautoriais ir dar daugiau. 

Veiksmingiems hibridiniams susitikimams reikia, kad kiekvienas dalyvis galėtų pristatyti ar išklausyti pristatymą patraukliu ir įtraukiančiu būdu. Naujos „PowerPoint Live“ funkcijos padeda sukurti bendrą erdvę bendradarbiavimui, kuriame visi susitikimo dalyviai gali palikti savo indėlį. Naudodami naują teksto įvedimo būdą, galite komentuoti savo „PowerPoint“ pristatymo metu arba naudoti lazerinį žymiklį, kad atkreiptumėte dėmesį į pagrindinius dalykus. 

Taip pat ieškokite šių naujausių funkcijų „Teams“ mobiliųjų įrenginių aplikacijose.  Dabar mobiliuosiuose įrenginiuose „PowerPoint Live“ ir „Dynamic“ vaizdai yra pasiekiami ir mobiliuosiuose. Asmeniškai pritaikytas fonas dabar jau pasiekiamas „iOS“, o netrukus pasirodys ir „Android“. 

Bendradarbiauti darbo eigoje 

Kad žmonės galėtų efektyviai dirbti hibridiniuose ir asinchroniniuose modeliuose, reikia itin turtingos erdvės bendradarbiavimui, kuri sukuria ir palaiko kontekstą prieš susitikimą, jo metu ir po jo. „Fluid“ yra atominiai produktyvumo vienetai, padedantys atlikti darbą gyvų susirašinėjimų, el. laiškų, susitikimų ir kt. kontekste. Neseniai „Microsoft“ pranešė apie naujus „Fluid“ komponentus susirašinėjimo funkcijoje, kad sukurtų tiesioginę bendradarbiavimo patirtį, kurią galima redaguoti realiuoju laiku ir bendrinti „Teams“ ir „Office“ programose. Jie taip pat paskelbė apie „Fluid“ komponentų išplėtimą „Teams“ susitikimams, „OneNote“, „Outlook“ ir „Whiteboard“, kurie palengvina sinchroninį ir asinchroninį bendradarbiavimą „Teams“ ir „Office“ programose. Taip pat buvo paskelbtos naujos pokalbių funkcijos, kurios toliau palaiko asinchroninį bendradarbiavimą, kad tarp susitikimų galėtumėte tęsti darbą. Prisekite pranešimą, suteikdami savo pokalbio nariams greitą prieigą prie svarbiausio turinio bet kuriuo metu, ir atsakykite į konkretų pokalbio pranešimą, išlaikydami vykstančio pokalbio kontekstą. 

Susitikimų per pastaruosius metus labai padaugėjo, kartu su nestruktūruotu bendravimu. Kad padėtų valdyti šią skaitmeninę perkrovą, nauji „Fluid“ komponentai „Teams“ susitikimuose leidžia lengvai kurti dienotvarkę, užsirašyti pastabas ir deleguoti užduotis tiesiai „Teams“ susitikimo metu ir pasiekti nuolat atnaujinamą turinį, kai to reikia. Susirinkimų pastabos, darbotvarkė ir užduotys bus automatiškai „įdėtos“ į naujus „OneNote“ susitikimo užrašų namus. Kol vyksta susitikimas, ženkite žingsnį į priekį, kartu kurdami ir redaguodami tiesioginius „Fluid“ komponentus „Whiteboard“ erdvėje. „Fluid“ komponentai taip pat gali būti panaudoti „Outlook“ – el. pašte ar kalendoriuje – todėl lengviau valdyti laiką, darbotvarkę, pastabas ir užduotis programose. 

Šaltinis: „Microsoft“ 

Prenumeruoti naujienlaiškį