Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Microsoft Defender for Business – jūsų įmonės angelas sargas

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2022 m. birželio 02 d.

Kibernetinio saugumo svarba pastaraisiais metais augo dideliu greičiu. Virusai ir kitos kibernetinės atakos vystosi vis greičiau ir greičiau. Vien šiais metais kenkėjiškų išpirkos prašančių ransomware atakų padaugėjo 300 proc. Daugiau nei pusė šių atakų buvo skirtos mažoms įmonėms. Dėl kibernetinių nusikaltimų komercializavimo atakos prieš mažas ir vidutines įmones tapo dažnesnės ir sudėtingesnės. Mažesnėms įmonėms atremti tokio pobūdžio atakas gali būti sunku, nes tai gali turėti neigiamos įtakos finansiniams rezultatams, veiklai ir klientų pasitikėjimui. 

  • 61 % mažų įmonių, neseniai patyrusių kibernetinę ataką, negalėjo tęsti savo veikos. 
  • 60 % mažų ir vidutinių įmonių savo viduje neturi pakankamai įgūdžių susidoroti su kibernetinėmis atakomis.
  • 90 % mažų ir vidutinių įmonių svarstytų galimybę samdyti naują valdomų paslaugų tiekėją (angl. MSP – Managed Service Provider), jei šis pasiūlytų tinkamą kibernetinio saugumo sprendimą.
  • Vidutinė mažų ir vidutinių įmonių duomenų pažeidimo kaina yra 100 000 €

„Microsoft 365 Business Premium“

„Microsoft 365 Business Premium“ siūlo daugybę skirtingų saugos funkcijų, padedančių maksimaliai padidinti įmonės saugumo lygį:

Microsoft Intune

Tvarkykite asmeninius kompiuterius, „Mac“, „Android“ ir „iOS“ įrenginius
Gauna tinklo apsaugą, įrenginių valdymą ir išmaniuosius debesies veiksmus vieningoje valdymo platformoje su „Microsoft Intune“ ir „Configuration Manager“. Padeda apsaugoti, įdiegti ir valdyti visus vartotojus, programas ir įrenginius netrikdant esamų procesų.

"Information Protection"

Bendradarbiaukite būdami tikri, kad jūsų duomenys yra apsaugoti.
„Azure Information Protection“, skirta „Microsoft 365“, apsaugo svarbią informaciją nuo neteisėtos prieigos, įgyvendina duomenų saugumą pagerinančią politiką ir padeda užtikrinti saugų bendradarbiavimą.

        "Conditional Access"

Nustatykite ir valdykite prieigos valdiklius
Sąlyginė prieiga yra „Azure Active Directory“ galimybė, leidžianti užtikrinti prieigos prie jūsų aplinkoje esančių programų valdiklius, remiantis konkrečiomis sąlygomis ir valdoma iš centrinės vietos.

          "Windows Virtual Desktop"

Dirbkite lanksčiai, kur tik norite.
„Windows 10“ stalinius kompiuterius pasiekite bet kuriame įrenginyje, būdami bet kurioje vietoje. Suteikite darbuotojams puikią virtualizuotą patirtį naudodami vienintelį sprendimą, visiškai optimizuotą „Windows 10“ ir „Office 365“.

        "Defender for Business"

Apsaugokite savo įmonės ir darbuotojų asmeninius įrenginius
Apsaugokite įrenginius nuo grėsmių naudodami žalingą programinę įrangą aptikti padedančią įrangą (angl. antimalware), antivirusines programas, išpirkos reikalaujančių programų prevenciją, žiniatinklio bei tinklo apsaugą ir kt. Prioretizuokite ir dėmesį sutelkite į silpnąsias vietas, kurios kelia didžiausią pavojų jūsų verslui. Gaukite elgsena pagrįstus įspėjimus ir automatizuokite aptikimą, tyrimą ir atitaisymą.

        "Defender for O365"

Apsaugokite savo el. paštą nuo išorinių grėsmių
„Microsoft Defender for Office 365“ siūlo visapusį sprendimą, skirtą apsaugoti jūsų organizaciją ir darbuotojus nuo pažangių, tikslingų duomenų nutekinimo atakų (angl. zero-day phishing), kenkėjiškų programų ir verslo el. pašto pažeidimų atakų.

        "Cloud App Security"

Apsaugokite visas debesies paslaugas.
„Microsoft Cloud App Security“ padeda identifikuoti ir kovoti su kibernetinėmis grėsmėmis visose debesijos paslaugose. Tai prieigos prie debesies saugos tarpininkas (angl. cloud access security broker, CASB), kuris užtikrina daugiafunkcinį matomumą, duomenų perdavimo valdymą ir sudėtingą analizę.

   „Microsoft Defender for Business“ 
 

„Microsoft Defender for Business“ – tai visapusiška įmonės lygio apsauga, skirta iki 300 darbuotojų turinčiam verslui, kuriam reikia paprasto ir ekonomiško sprendimo.
Galite naudoti „Defender for Business“, kad padidintumėte savo saugą nuo tradicinės antivirusinės iki naujos kartos antivirusinės apsaugos, saugos trikdžių aptikimo įrenginiuose ir atsako, grėsmių ir pažeidžiamumo valdymo. Ji siūlo supaprastintą konfigūraciją ir valdymą su išmaniuoju automatiniu tyrimu ir atsaku, kad apsaugotų jūsų tinklus ir įrenginius.
„Defender for Business“ viename pakete apjungia papildomų įrenginių saugos galimybes, kad nebereikėtų atskirų žiniatinklio ir tinklo apsaugos sprendimų, grėsmių ir pažeidžiamumo valdymo sprendimų. Tai proaktyvi automatizuota patikra ir atsakas, padedantis IT administratoriams prioretizuoti tik tuos saugos įvykius, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

IT paslaugų teikėjams „Microsoft 365 Lighthouse“ pridės įspėjimus ir incidentus iš „Defender for Business“ ir suteiks keleto klientų saugos įvykių vaizdą, o kartu ir papildomus valdymo valdiklius.
„Microsoft Defender for Business“ vartotojai galės rinktis kaip atskirą sprendimą arba kaip „Microsoft 365 Business Premium“ paketo dalį. 

O geriausia yra tai, kad „Microsoft Defender for Business“ bus įtraukta į „Microsoft 365 Business Premium“ be papildomų mokesčių. Tai E5 saugos vertė, kuri pridedama prie „Microsoft 365 Business Premium“. Su šiuo papildymu „Microsoft 365 Business Premium“ siūlo tikrai neprilygstamą ir visapusį rinkinį, atitinkantį mažų ir vidutinių įmonių poreikius – nuo „Teams“ ir „Office“ iki įmonės lygio saugumo su „Defender for Business“, skirta tinklo / įrenginio apsaugai nuo išpirkos reikalaujančių ir kitų kenkėjiškų programų. Tai didelės vertės paprastas ir lengvai naudojamas paketas, pranokstantis sudėtingus sprendimus, kurie daugeliu atvejų gali kainuoti dvigubai brangiau.
Su „Defender for Business“ galima padėti apsaugoti savo įmonės įrenginius ir duomenis, kuriuos įmonė naudoja daugybei skirtingų funkcijų.

Įmonės lygio apsauga

Tai visiems jūsų įrenginiams skirta apsauga, kuri turi naujos kartos apsaugą, įrenginių aptikimą ir atsaką bei grėsmių ir pažeidžiamumo valdymą.

Paprasta naudoti

Norėdami greitai apsaugoti įrenginius, naudokite prisijungimą supaprastinančią vedlio sąranką ir rekomenduojamą saugos politiką. 

Taupu

Tinklo saugumas, užtikrina produktyvumą ir puikiai tinka IT įrenginiams, nepakenkiant biudžetui.

Licencijų pasirinkimas:

1.    Kaip atskira licencija, turint iki 300 vartotojų

Suteikiama teisė naudoti iki 5 įrenginių

2.    Įtraukta kaip „Microsoft 365 Business Premium“ dalis, skirta iki 300 vartotojų.

Pasiekiama nuo 2022 m. kovo 1 d.

 

Daugiau informacijos apie „Microsoft Defender for Business“ rasite čia.


„Microsoft 365“ pasiūlymai mažoms ir vidutinėms įmonėms 

 

„Defender for Business” licencijų palyginimas

 

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis!
 
Šaltinis: Microsoft

Gaukite pasiūlymą

Prenumeruoti naujienlaiškį