Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Pasaulį saugoti padedantys serveriai

Autorius: Laikas: 2022 m. spalio 11 d.

Pasaulį turime tik vieną, ir mes privalome jį išsaugoti nesuniokotą savo vaikams ir anūkams. Informacinės technologijos metai iš metų didina efektyvumą ir prisideda prie gyvenimo kokybės augimo. Debesijos paslaugos efektyvumą pakylėjo į naują lygį – pasitelkiant duomenų centrus, iš tos pačios aparatinės ir su ta pačia programine įranga aptarnaujama daugybė klientų. Tai labai pagerino IT sprendimų tvarumą. Tvarumas reiškia, kad ištekliai yra riboti ir turėtų būti naudojami konservatyviai ir išmintingai, atsižvelgiant į ilgalaikius prioritetus ir išteklių naudojimo būdų pasekmes. Paprasčiau tariant, tvarumas yra susijęs su mūsų vaikais ir anūkais bei pasauliu, kurį mes jiems paliksime. Bet ne viskas taip paprasta. 

Kriptovaliutos ir kylančios elektros kainos sukūrė sprogstamą mišinį. Tikriausiai girdėjote, kad bitkoinų kasyba sunaudojo tiek pat elektros energijos, kiek sunaudojo visa Danija 2021 m. Dėl to sunku teigti, kad duomenų centrai yra labai efektyvūs. Tačiau buvo ir tokie laikai, kai vienas tulpės svogūnėlis kainavo daugiau nei visas namas. Dabar, kai viskas rimsta, galime rasti aiškių efektyvumo, saugumo ir lankstumo įrodymų, kuriuos suteikia IT sistemų konsolidavimas.

„Microsoft“ atliktas tyrimas parodė, kad debesų duomenų centrai iki 93 % užtikrina energijos vartojimo efektyvumą lyginant su tradiciniais serverinių sprendimais. O pačiai „Microsoft“ priklausantys debesys palieka iki 98 % mažesnį anglies pėdsaką nei tradiciniai duomenų centrai. Atrodo, kad serveriai, esantys savose patalpose, ir aplinkai labiau kenkia, ir yra brangesni. Tai tik tiesioginis debesų duomenų centrų naudojimo poveikis.

Yra keletas susijusių pranašumų, dėl kurių centrinių sistemų perkėlimas į debesijos duomenų centrus yra geras pasirinkimas. Šiuos debesų duomenų centrus valdantis personalas paprastai yra geriau kvalifikuotas, todėl sistemų stebėjimas yra efektyvesnis. Tai reiškia greitesnę paslaugą už mažesnę kainą ir didesnį saugumą. 

  
 

Įmonės plačiai naudoja debesies paslaugas, tokias kaip „Office 365“ / „Microsoft 365“, „Google Workspace“, „Dropbox“, „Salesforce“. Šios paslaugos apima standartizuotas verslo darbo eigas, kurios visose įmonėse yra daugiau ar mažiau vienodos. O kaip dėl darbo eigų, kurios leidžia išsiskirti ir sukurti konkurencinį pranašumą?

Darbo eigoms, kurios suteikia konkurencinį pranašumą, paprastai reikia specializuotos programinės įrangos, kuri remiasi saugumą ir mastelį užtikrinančia aplinka, kurios nėra įmonės turimuose duomenų centruose. Debesyje esantys duomenų centrai suteikia lankstumo. 

„Primend“ palaiko darbo eigas „Office 365“ aplinkoje kuriant ir diegiant „SharePoint“, „PowerApps“, „Power BI“ ir „Power Automate“ sprendimus. Taip pat valdome virtualių serverių aplinkas „Azure“ ir palaikome platformų paslaugas, tokias kaip „Synapse“, „Data Factory“, „Azure SQL Database“, „Sentinel“, „Function Apps“ ir pan. Tačiau kartais verslui svarbioms programoms, kurios suteikia konkurencinį pranašumą mūsų klientams, reikia dar labiau specializuotos aplinkos. Norėdami užpildyti šią tuštumą, sukūrėme „Primend Cloud“ pasiūlymą.

„Primend Cloud“ sukurtas verslui svarbioms programoms priglobti, kurioms reikia asmeniškai pritaikytų konfigūracijų ir kurios turi aukštus patikimumo ir saugumo standartus.

Konkurencinį pranašumą suteikiančiose verslui svarbiose programose yra slaptų duomenų, kurie turi išlikti saugūs bet kokiomis aplinkybėmis. „Primend Cloud“ naudoja modernias duomenų centrų technologijas, kurios lanksčiai padidina pajėgumus ir užtikrina gerą kiekvienos sistemos izoliaciją, kuri padeda užtikrinti aukštą saugumo lygį. Mes saugome aktyvius duomenis atminties diskuose ir užtikriname aukštą sistemos prieinamumo lygį. Duomenų pažeidimo atveju sistemas galime atkurti per kelias minutes. Visas sistemas stebi ir prižiūri sertifikuoti specialistai. Tokiu būdu galime užtikrinti efektyvumą ir saugumą, kuris tais ypatingais atvejais yra net geresnis nei gali užtikrinti dideli debesų paslaugų tiekėjai.

„Primend“ yra „Microsoft“ technologijų ekspertas, o per pastaruosius aštuonerius metus net šešis kartus buvome nominuoti „Microsoft“ metų partneriu Estijoje. Mūsų specialistai gali atlikti jūsų esamos aplinkos auditą ir parengti geriausią veiksmų eigą, kad būtų pasiektas ir tvarumas, ir verslo efektyvumas.
 

Gaukite pasiūlymą

Prenumeruoti naujienlaiškį