Naudokite „Microsoft Teams“ kaip savo įmonės telefono skambučių centrą

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2022 m. vasario 02 d.

Jums reikalingas efektyvus ir paprastas įmonės telefono skambučių centras? „Microsoft“ turi sprendimą!

Iki 2022 m. kovo 1 d. ši paslauga vadinsis „Microsoft 365 Business Voice“, o vėliau bus pervadinta į „Teams Phone“ su skambučių planu. Mažoms ir vidutinėms įmonėms skirtas „Microsoft“ telefono paslaugų paketas apima privačios telefonų stotelės funkcijas (angl. Private Branch Exchange, PBX), vietinių skambučių planą ir garso konferencijų galimybes.

„Microsoft“ sukurtas „Teams Phone“ su skambučių planu yra „viskas įskaičiuota“ debesies sprendimas, leidžiantis mažoms ir vidutinėms organizacijoms (300 ar mažiau žmonių) paversti „Microsoft Teams“ galingu ir lanksčiu telefono skambučių centru. „Teams Phone“ teikia privačios telefonų stotelės (PBX) funkcijas ir skambučius į fiksuoto telefono ryšio tinklą (PSTN), taip pat palengvina skambučius už viešojo tinklo ribų. Šis sprendimas leidžia priimti skambučius ir patiems skambinti įprastais telefono numeriais iš bet kurio ir į bet kurį įrenginį, todėl hibridinis darbas yra lengvas ir patogus.„Teams Phone“ siūlo dviejų tipų skambučių planus.

Vietinių skambučių planas
Naudodami vietinių skambučių planą, vartotojai gali skambinti savo šalyje ar regione esančiais telefono numeriais. „Teams Phone“ pakete yra visų, licenciją turinčių vartotojų skambučių planai. Kiekvieną mėnesį kiekvienam vartotojui prieinamų minučių skaičius priklauso nuo šalies ar regiono, kuriame yra vartotojas.

Tarptautinių skambučių planas
Tarptautinių skambučių planas leidžia vartotojams skambinti numeriais už savo šalies ar regiono ribų. Tarptautinių skambučių planą galima įsigyti kaip priedą prie „Teams Phone“ prenumeratos.
 
Naudojant „Teams Phone“ galima nustatyti mokamus ir nemokamus numerius, skambučių meniu, padedančius skambinančiajam pasiekti reikiamą skyrių, skambučių eiles į didelio srauto telefono numerius ir dar daugiau. Viena iš galimybių – suteikti darbuotojams individualius telefono numerius, kad jie galėtų priimti savo asmeninius skambučius.

Visą funkcijų sąrašą rasite čia.

Šaltinis: „Microsoft“
 

Prenumeruoti naujienlaiškį