„Microsoft“ pripažinimas – „Primend“ tapo 2017 m. „Microsoft“ metų partneriu Estijoje

Autorius: Toomas Mõttus Laikas: 2017 m. birželio 12 d.

„Primend“ didžiuojasi galėdama pranešti: mes laimėjome 2017 m. „Microsoft“ metų partnerio Estijoje  apdovanojimą. Kasmetiniuose „Microsoft“ metų partnerių apdovanojimuose pripažįstami tie partneriai, kurie per pastaruosius metus padarė išskirtinę pažangą, vystydami ir teikdami „Microsoft“ technologijomis grįstus sprendimus. 

„Primend“ pateko į geriausių pasaulio partnerių sąrašą  

Apdovanojimai buvo teikiami keliose kategorijose, o nugalėtojai išrinkti iš daugiau nei 2800 partnerių iš 115 pasaulio šalių. „Primend“ buvo pripažinta už puikius sprendimus ir paslaugas, taip pat už puikų atstovavimą Estijoje. 

„Microsoft“ metų partnerių apdovanojimai pagerbia partnerius atskirose šalyse. Apdovanojimai skiriami partneriams, kurie per pastaruosius metus pademonstravo verslo meistriškumą teikdami „Microsoft“ technologijomis pagrįstus sprendimus skirtingiems klientams. Šiuo apdovanojimu pripažįstama, kad „Primend“ sėkmingai užmezgė ryšius su vietiniu „Microsoft“ biuru, kūrė inovacijas ir poveikį verslui, skatino vartotojų pasitenkinimą ir laimėjo naujų klientų. 

„Primend“ padeda kurti keičiančius sprendimus  

„Mums yra garbė pripažinti „Primend“ kaip „Microsoft“ metų partnerį Estijoje, – sakė Ron Huddleston, „Microsoft Corp“ viceprezidentas, „One Commercial Partner“. – „Primend“ yra puikus ekspertiškumo ir naujovių pavyzdys, kuriuos mes matome „Microsoft“ partnerių bendruomenėje, siekiančioje kurti keičiančius sprendimus“. 

„Microsoft“ šalies metų partnerio apdovanojimas skiriamas tam partneriui šalyje, kuris per paskutinius metus pademonstravo išskirtinę verslo kompetenciją, teikdamas „Microsoft“ sprendimus klientams.  

„Primend“ padėka 

„Mums didelė garbė trečią kartą iš eilės būti pripažintiems „Microsoft“ metų partneriu Estijoje. Tai yra puikus mūsų komandos įvertinimas, rodantis, kad mūsų specialistai turi kompetencijos dirbti su tokiomis „Microsoft“ technologijomis, kaip „Office 365“ ir „Azure“. Norime padėkoti savo klientams už tai, kad jie pasirinko „Primend“ savo įmonės  skaitmeniniams pokyčiams įgyvendinti. Be jūsų pasitikėjimo šis apdovanojimas nebūtų buvęs įmanomas“, –sakė „Primend“ generalinis direktorius Toomas Mõttus.

Prenumeruoti naujienlaiškį