Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„Microsoft“ pripažinimas – „Primend“ tapo 2017 m. „Microsoft“ metų partneriu Estijoje

Autorius: Toomas Mõttus Laikas: 2017 m. birželio 12 d.

„Primend“ didžiuojasi galėdama pranešti: mes laimėjome 2017 m. „Microsoft“ metų partnerio Estijoje  apdovanojimą. Kasmetiniuose „Microsoft“ metų partnerių apdovanojimuose pripažįstami tie partneriai, kurie per pastaruosius metus padarė išskirtinę pažangą, vystydami ir teikdami „Microsoft“ technologijomis grįstus sprendimus. 

„Primend“ pateko į geriausių pasaulio partnerių sąrašą  

Apdovanojimai buvo teikiami keliose kategorijose, o nugalėtojai išrinkti iš daugiau nei 2800 partnerių iš 115 pasaulio šalių. „Primend“ buvo pripažinta už puikius sprendimus ir paslaugas, taip pat už puikų atstovavimą Estijoje. 

„Microsoft“ metų partnerių apdovanojimai pagerbia partnerius atskirose šalyse. Apdovanojimai skiriami partneriams, kurie per pastaruosius metus pademonstravo verslo meistriškumą teikdami „Microsoft“ technologijomis pagrįstus sprendimus skirtingiems klientams. Šiuo apdovanojimu pripažįstama, kad „Primend“ sėkmingai užmezgė ryšius su vietiniu „Microsoft“ biuru, kūrė inovacijas ir poveikį verslui, skatino vartotojų pasitenkinimą ir laimėjo naujų klientų. 

„Primend“ padeda kurti keičiančius sprendimus  

„Mums yra garbė pripažinti „Primend“ kaip „Microsoft“ metų partnerį Estijoje, – sakė Ron Huddleston, „Microsoft Corp“ viceprezidentas, „One Commercial Partner“. – „Primend“ yra puikus ekspertiškumo ir naujovių pavyzdys, kuriuos mes matome „Microsoft“ partnerių bendruomenėje, siekiančioje kurti keičiančius sprendimus“. 

„Microsoft“ šalies metų partnerio apdovanojimas skiriamas tam partneriui šalyje, kuris per paskutinius metus pademonstravo išskirtinę verslo kompetenciją, teikdamas „Microsoft“ sprendimus klientams.  

„Primend“ padėka 

„Mums didelė garbė trečią kartą iš eilės būti pripažintiems „Microsoft“ metų partneriu Estijoje. Tai yra puikus mūsų komandos įvertinimas, rodantis, kad mūsų specialistai turi kompetencijos dirbti su tokiomis „Microsoft“ technologijomis, kaip „Office 365“ ir „Azure“. Norime padėkoti savo klientams už tai, kad jie pasirinko „Primend“ savo įmonės  skaitmeniniams pokyčiams įgyvendinti. Be jūsų pasitikėjimo šis apdovanojimas nebūtų buvęs įmanomas“, –sakė „Primend“ generalinis direktorius Toomas Mõttus.

Prenumeruoti naujienlaiškį