Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Spartesnis perėjimas prie hibridinio darbo

Autorius: Laikas: 2021 m. rugsėjo 17 d.

Spartesnis perėjimas prie hibridinio darbo 

„Microsoft“ paskelbė apie naujų galimybių rinkinį, kuris netrukus atsiras „Microsoft 365“, „Teams“ ir „Microsoft Viva“ – tai padės mūsų klientams pasiekti geresnių rezultatų naujoje hibridinio darbo eroje. 

Šie pranešimai susiję su „Fluid“ komponentais, kurie dar šiais metais pasirodys „Teams“, „Outlook“, „OneNote“ ir „Whiteboard“ programose; su „Microsoft Teams Rooms“ patobulinimais ir susitikimų patirtimi; atnaujinta „Whiteboard“ patirtimi; ir naujomis asmeninės geros savijautos savybėmis, kurios atsiras „Microsoft Viva Insights“, įskaitant „Headspace“ vedamas meditacijas, dėmesio sutelkimo režimą ir ramybės laiko nustatymus. 

Daugeliui kompanijų tenka prisitaikyti prie naujos darbo aplinkos ir čia „Microsoft“ ištiesia pagalbos ranką – pristatomi įvairūs produktai, kurie padeda darbuotojams efektyviau siekti norimų rezultatų. Garso konferencijos („Audio Conferencing“) „Microsoft 365“ ir „Office 365“ programose suteikia vartotojams galimybę skambinti ir dalyvauti susitikimuose iš savo telefonų. Tokiose garso konferencijose telefonu gali dalyvauti iki 250 dalyvių. Dalyvavimas susitikimuose skambučiu (dialing in) ypač naudingas tiems vartotojams, kurie yra kelyje ir negali dalyvauti susitikime naudodamiesi „Microsoft Teams“ programa nešiojamuosiuose ar mobiliuosiuose įrenginiuose. Tas pats pasakytina ir apie prastą interneto ryšį, susitikimus tik su garsu ir pan. Nustatyti garso konferencijų įrankį „Audio Conferencing“ reikia tik tiems žmonėms, kurie planuoja ar veda susirinkimus. Kitiems susirinkimo dalyviams, kurie dalyvauja prisijungdami skambučiu (dial in), nereikia jokių licencijų ar nustatymų.  

„Microsoft 365 Business Voice“ leidžia mažoms ir vidutinėms organizacijoms lengvai paversti „Microsoft Teams“ platformą į galingą ir lanksčią telefono sistemą. Tai pakeičia tradicinius telefonijos paslaugų tiekėjus ir vidaus telefono sistemas, kurias valdyti gali būti sunku ir brangu. Galite nustatyti ir mokamus, ir nemokamus numerius, skambučių meniu, nukreipiančius skambinančius asmenis į reikiamą skyrių, garso konferencijas, kurios suteikia galimybę rengti susitikimus su bet kuo ir kt. Jūs netgi galite suteikti žmonėms jų pačių telefonų numerius, kad jie galėtų tiesiogiai skambinti. Skambučiai kitiems „Microsoft Teams“ vartotojams yra nemokami, tačiau jei norite, kad jūsų darbuotojai „Teams“ skambučiais galėtų skambinti į įprastus telefonus, kai jūs dar neturite paslaugų teikėjo balso skambučiams, turite nusipirkti skambučių planą. 

Kad ir kokias fizines erdves turėtumėte, „Microsoft Teams Rooms“ įrenginiai gali jas paversti lanksčia, įtraukiančia posėdžių sale. Labai svarbu, kad išmanieji įrenginiai padėtų efektyviai ir rezultatyviai organizuoti susitikimus. Įgalinkite visus savo žmones dirbti sklandžiai iš bet kur. „Microsoft Teams Rooms“ sujungia darbuotojus, leidžia jiems pasijusti lyg aukštos kokybės biuro susitikimų patalpose, net kai realiai jų nėra kambaryje. 

Šiandien klientai priima kritinius sprendimus dėl hibridinių darbo vietų, todėl paruošėme keletą patrauklių pasiūlymų, kuriais pasinaudojus galima paspartinti perėjimą prie hibridinio darbo: 

  • Klientai, kurie turi įmonių sutartis (Enterprise Agreement, EA) gali nemokamai naudotis „Audio Conferencing“ įrankiu iki registracijos pabaigos.*
  • Debesijos paslaugų tiekėjų (Cloud Solution Provider, CSP) klientai „Audio Conferencing“ įrankiu nemokamai naudotis gali vienerius metus.* 
  • Debesijos paslaugų tiekėjai taip pat gali gauti 25 proc. nuolaidą „Microsoft 365 Business Voice“ su skambinimo planu ir 33 proc. nuolaidą „Microsoft 365 Business Voice” be skambučių plano vieneriems metams.* 
  • EA ir CSP klientai gali gauti 30 proc. nuolaidą „Microsoft Teams Rooms Standard“ ir „Microsoft Teams Rooms Premium“ licencijoms.** 

* Šis pasiūlymas galioja iki 2021 m. gruodžio 31 d. 

** Šis pasiūlymas galioja iki 2021 m. gruodžio 31 d. Jis suteikia klientams galimybę susieti  įvairias paslaugas ir gauti daugiau naudos. 

Gaukite pasiūlymą

Prenumeruoti naujienlaiškį