Primend Cloud

Priegloba svarbioms programoms

Viešieji debesys, tokie kaip „Microsoft 365“ / „Office 365“, „Salesforce“, „Google Workspace“ ir kiti suteikia puikų funkcionalumą ir pasiekiamumą standartiniams verslo procesams. Tačiau programos, kurios suteikia verslui konkurencinį pranašumą dėl verslo procesų unikalumo, dažnai neturi tokio universalaus palaikymo. Kaip užtikrinti verslui itin svarbių programų aukštą našumo, saugumo ir pasiekiamumo lygį?

Kokios programos yra kritiškai svarbios verslui? 

Informacinės technologijos gerokai pakeitė kiekvieną mūsų gyvenimo sritį. Jos išplėtė draugų skaičių, prijungdamos mus prie socialinių tinkų. Informacija bet kuria tema tapo prieinama keliais pirštų paspaudimais. Technologijos automatizavo verslo procesus iki tokio lygio, apie kokį ankstesnės kartos nedrįso nei svajoti. 

Pasitekę informacines technologijas, įmonės efektyviai ir patikimai automatizuoja pasikartojančias užduotis. Taip darbuotojai gali sutelkti savo dėmesį toms, užduotims, kurios kuria pridėtinę vertę, kurioms reikia lankstumo ir iniciatyvos. Kai kurie procesai buvo automatizuoti iki tokio lygio, kad be IT palaikymo jų net neįmanoma vykdyti. Todėl sistemos gedimai, saugumo pažeidimai ir prarasti duomenys, dėl kurių krinta darbuotojų efektyvumas, yra didžiausia su IT susijusi rizika.

Verslui itin svarbioms programoms reikalinga veiksminga ir saugi aplinka, kad būtų užtikrintas nuoseklus procesų palaikymas visiems darbuotojams. Jiems reikia aplinkos, kuri atitiktų sistemos architektūros, palaikymo procesų ir projektų vykdymo praktiką. Kaip padaryti, kad sistema būtų tvari, efektyvi ir saugi? Norint palaikyti šias svarbias programas, jums reikia „Primend Cloud“!

Pagalba iš šalies ir koncentracija į pridėtinę vertę 

Paprastai įmonės kuriamos tam, kad suteiktų išskirtinę vertę savo tikslinei rinkai. Žmonės šiose įmonėse praleido daugybę valandų tobulindami kuriamus produktus ir paslaugas. Tačiau tiesa yra ta, kad sėkmingos yra tik tos įmonės, kurios atitinka savo tikslinės rinkos poreikius. Kuo daugiau laiko vadovai praleidžia pagalbinei veiklai ir kasdieniam IT sistemų valdymui, tuo mažiau laiko jie gali skirti savo klientams. O tai gali lemti ne visai tokius rezultatus, kurių įmonė siekia lenktyniaudama dėl dominavimo rinkoje.

Didesnis vartotojų pasitenkinimą dėl optimalios veiklos  

Duomenų suvedimas į duomenų bazes dažniausiai nėra ta veikla, kuri sukuria didžiausią vertę. Kur kas svarbiau yra bendravimas su klientais ar parduodamo produkto kūrimas. Kuo mažiau laiko jūsų žmonės turės praleisti atlikdami kasdienes užduotis, tuo geresni bus jų veiklos rezultatai ir didesnė vertė jūsų klientams. Kai jūsų žmonės gali būti tikri, kad sistemos veikia gerai, kad ir kur jie būtų, kad ir kada atliktų savo užduotis, jie gali labiau susikoncentruoti į pridėtinę vertę kuriančią veiklą.

Greičiau pasiekiami rezultatai 

Noras visas sistemas susikurti patiems turi keletą trūkumų. Matomiausia dalis – įgyvendinimo procesuose sugaištas laikas. Darant ką nors pirmą kartą, procesas užtrunka kur kas ilgiau, nes reikia sukaupti žinias. Matoma pelno (nuostolių) ataskaitos dalis yra išankstinės išlaidos, skirtos paruošti, sukurti ir įgyvendinti sprendimą, kuris kitais metais gali būti net neaktualus. Vidiniai įmonių serveriai popieriuje gali atrodyti pigesni, kai laikas nevertinamas pinigais, kai neatsižvelgiama į suvartotą elektros energiją ir sugaištą laiką, per kurį būtų galima kurti klientui skirtus produktus ir paslaugas.

Judėjimas link žalesnio pasaulio 

Energijos kainos auga, o duomenų centrų teikėjų pasiektas efektyvumas gali padėti pasiekti stabilumo šiais neramiais laikais. Duomenų centrai efektyviai naudoja ne tik įrangą, bet ir energijos bei pastangų, reikalingų sistemoms prižiūrėti ir programinei įrangai atnaujinti. Šis efektyvumas gali būti naudojamas patikimumui ir saugumui gerinti, o sunaudodami mažiau išteklių, kuriame tvaresnį pasaulį. 

„Microsoft“ atliktas tyrimas parodė, kad debesų duomenų centrai užtikrina iki 93% energijos vartojimo efektyvumą, palyginti su tradiciniais serverinių sprendimais. O pačios „Microsoft“ debesys suteikia iki 98 % mažesnį anglies pėdsaką nei tradiciniai duomenų centrai.

Derindamos „Microsoft“ paslaugas standartinėms programoms ir „Primend Cloud“ pritaikytoms svarbioms programoms, įmonės pasiekia didesnį efektyvumą, geresnį našumą ir saugumą, kartu sunaudodamos mažiau išteklių.

Lankstumas, padedantis greičiau augti 

IT sistemų laikymas debesyje leidžia naudoti didelius duomenų kiekius, sumažinti bendras išlaidas ir padaryti sistemas lanksčias verslo pokyčiams. Be to, sujungus daug serverių į vieną duomenų centrą, vieno serverio poveikis aplinkai yra žymiai mažesnis nei laikant visus serverius biuruose.

„Primend Cloud“ priegloba (hostingas)  

Atsiradus internetui, visa informacija tapo prieinama pirštų galiukais. Žmonės naudojasi IT sistemomis, kurios užtikrina nenutrūkstamą darbą 24 val. per parą ir greitą reagavimą. Vartotojai tikisi prieigos prie IT sistemų bet kuriuo metu, kai jiems to prireikia, ir visada gali palyginti sistemos greitį su viešosiomis paslaugomis, tokiomis kaip „Google“ ir „Facebook“. Kiekvienas sulėtėjimas kelia vartotojų nepasitenkinimą ir grėsmę verslo tęstinumui. Dauguma įmonių neturi savų didelio prieinamumo (angl. high availability) duomenų centrų, nes teikti tokias paslaugas iš savo vietinės infrastruktūros nėra ekonomiškai efektyvu. 

„Primend“ nuolat investuoja į įrangą, praktinę patirtį ir darbo procesus, kurie užtikrina aukštą prieinamumą, atsparumą klaidoms ir greitą reagavimą į bet kokius paslaugų sutrikimus. 

Duomenų prieinamumo lygis yra 99,99%. 

„Primend“ specialistai yra tinkamai apmokyti ir patyrę darbuotojai. O mūsų klientai – ir mažos, ir didelės įmonės. Jos visos naudojasi mūsų įgūdžiais kuriant efektyvias kintamo dydžio aukšto pasiekiamumo sistemas. 

Pagrindiniai debesijos paslaugų komponentai 

 • Virtualiųjų mašinų ir programų, turinčių aukšto prieinamumo infrastruktūrą, talpinimas;
 • atsarginė kopija ir duomenų atkūrimas jų netekus;
 • sistemos stebėjimas, perspėjimai ir ataskaitų teikimas;
 • DNS, saugos ir atitikties valdymas;
 • specializuotų duomenų bazių valdymas: MySQL, MS SQL;
 • komandos produktyvumo paslaugos („Exchange“, „Teams“, „SharePoint“);
 • lanksčios licencijavimo sąlygos (SPLA partnerystės sutartis su „Microsoft“). 

„Primend Cloud“ paslaugos privalumai 

 • Virtualiojo serverio ir/arba programos diegimas per vos kelias minutes;
 • saugykla turi „Flash“ diskus, užtikrinančius ypač greitą skaitymo / rašymo greitį;
 • virtualių mašinų atkūrimo greitis yra ypač didelis dėl „HP SimpliVity“ technologijos;
 • lankstūs mėnesiniai mokesčiai už „Microsoft“ licenciją (SPLA);
 • perėjimas iš esamos aplinkos į „Primend Cloud“ yra nemokamas. 

„Primend“ patirtis ir sukauptos žinios leidžia teigti, kad nuomotis serverius ir pirkti paslaugas iš paslaugų teikėjo yra ekonomiškiau ir funkcionaliau nei pirkti ar nuomotis fizinius serverius. „Primend“ specialistai gali padėti nuspręsti, kiek virtualių serverių, licencijų ir kt. reikia, kad jūsų paslaugos būtų paleistos reikiamu lygiu. Mūsų klientai moka tik už tas paslaugas, kurių jiems reikia. Jiems nereikia rūpintis įrenginių nuoma ar jų pirkimu.  

Virtualūs serveriai yra išdėstomi grupėmis, kad būtų išvengta prastovų fizinio gedimo atveju. Diskų vieta serveriuose yra fiziškai paskirstyta taip, kad būtų užtikrintas aukštas dubliavimo lygis. Disko talpa yra logiškai unifikuota taip, kad duomenys automatiškai yra įrašomi į du atskirus saugojimo mazgus tuo pačiu metu. Kiekviename saugojimo mazge yra „flash“ ir SSD diskai, užtikrinantys mažą skaitymo/rašymo delsimą, ir SAS kietieji diskai talpai.  Duomenys automatiškai paskirstomi tarp diskų tipų, atsižvelgiant į tai, kaip dažnai jie naudojami. Visi duomenų centro komponentai (komutatoriai, maršrutizatoriai, aukštynkrypčiai ryšiai) yra išdėstyti bent dviguba konfigūracija, kad būtų išvengta prastovų, jei sugestų kuris nors įrangos komponentas. 

Visuose virtualiuose serveriuose gali būti sukurta kliento pasirinkta debesų paslauga („Azure“, „Amazon“, vietinis klasteris ir kt.). Taip pat galime pasiūlyti atsarginę kopiją dviejose skirtingose fizinėse vietose.  

 
 

 

Gaukite pasiūlymą