Primend Cloud

Mobiliems darbuotojams reikia debesijos paslaugų 

Šiuolaikiniai darbuotojai yra mobilūs, todėl vis daugiau darbų atliekama už biuro sienų. O tai reiškia, kad svarbiausi verslo duomenys turi būti saugūs ir prieinami net ir tiems, kurie dirba ne biure. 

Debesų paslaugos suteikia prieigą prie duomenų tiek biure, tiek už jo ribų. Augant verslui ir poreikiams, jūs galite vis daugiau veiklų perkelti į debesis ir didinti šių paslaugų našumą. „Primend“ suteikia privačią debesijos aplinką ypač svarbioms jūsų verslo programoms, kurios turi likti šalia jūsų arba programoms, kurios dar nėra paruoštos perkėlimui į viešą debesį.  

„Primend Cloud“ priegloba (hostingas)  

Atsiradus internetui, visa informacija tapo prieinama pirštų galiukais. Žmonės naudojasi IT sistemomis, kurios užtikrina nenutrūkstamą darbą 24 val. per parą ir greitą reagavimą. Vartotojai tikisi prieigos prie IT sistemų bet kuriuo metu, kai jiems to prireikia, ir visada gali palyginti sistemos greitį su viešosiomis paslaugomis, tokiomis kaip „Google“ ir „Facebook“. Kiekvienas sulėtėjimas kelia vartotojų nepasitenkinimą ir grėsmę verslo tęstinumui. Dauguma įmonių neturi savų didelio prieinamumo (angl. high availability) duomenų centrų, nes teikti tokias paslaugas iš savo vietinės infrastruktūros nėra ekonomiškai efektyvu. 

„Primend“ nuolat investuoja į įrangą, praktinę patirtį ir darbo procesus, kurie užtikrina aukštą prieinamumą, atsparumą klaidoms ir greitą reagavimą į bet kokius paslaugų sutrikimus. 

Duomenų prieinamumo lygis yra 99,99%. 

„Primend“ specialistai yra tinkamai apmokyti ir patyrę darbuotojai. O mūsų klientai – ir mažos, ir didelės įmonės. Jos visos naudojasi mūsų įgūdžiais kuriant efektyvias kintamo dydžio aukšto pasiekiamumo sistemas. 

Pagrindiniai debesijos paslaugų komponentai 

 • Virtualiųjų mašinų ir programų, turinčių aukšto prieinamumo infrastruktūrą, talpinimas;
 • atsarginė kopija ir duomenų atkūrimas jų netekus;
 • sistemos stebėjimas, perspėjimai ir ataskaitų teikimas;
 • DNS, saugos ir atitikties valdymas;
 • specializuotų duomenų bazių valdymas: MySQL, MS SQL;
 • komandos produktyvumo paslaugos („Exchange“, „Teams“, „SharePoint“);
 • lanksčios licencijavimo sąlygos (SPLA partnerystės sutartis su „Microsoft“). 

„Primend Cloud“ paslaugos privalumai 

 • Virtualiojo serverio ir/arba programos diegimas per vos kelias minutes;
 • saugykla turi „Flash“ diskus, užtikrinančius ypač greitą skaitymo / rašymo greitį;
 • virtualių mašinų atkūrimo greitis yra ypač didelis dėl „HP SimpliVity“ technologijos;
 • lankstūs mėnesiniai mokesčiai už „Microsoft“ licenciją (SPLA);
 • perėjimas iš esamos aplinkos į „Primend Cloud“ yra nemokamas. 

„Primend“ patirtis ir sukauptos žinios leidžia teigti, kad nuomotis serverius ir pirkti paslaugas iš paslaugų teikėjo yra ekonomiškiau ir funkcionaliau nei pirkti ar nuomotis fizinius serverius. „Primend“ specialistai gali padėti nuspręsti, kiek virtualių serverių, licencijų ir kt. reikia, kad jūsų paslaugos būtų paleistos reikiamu lygiu. Mūsų klientai moka tik už tas paslaugas, kurių jiems reikia. Jiems nereikia rūpintis įrenginių nuoma ar jų pirkimu.  

Virtualūs serveriai yra išdėstomi grupėmis, kad būtų išvengta prastovų fizinio gedimo atveju. Diskų vieta serveriuose yra fiziškai paskirstyta taip, kad būtų užtikrintas aukštas dubliavimo lygis. Disko talpa yra logiškai unifikuota taip, kad duomenys automatiškai yra įrašomi į du atskirus saugojimo mazgus tuo pačiu metu. Kiekviename saugojimo mazge yra „flash“ ir SSD diskai, užtikrinantys mažą skaitymo/rašymo delsimą, ir SAS kietieji diskai talpai.  Duomenys automatiškai paskirstomi tarp diskų tipų, atsižvelgiant į tai, kaip dažnai jie naudojami. Visi duomenų centro komponentai (komutatoriai, maršrutizatoriai, aukštynkrypčiai ryšiai) yra išdėstyti bent dviguba konfigūracija, kad būtų išvengta prastovų, jei sugestų kuris nors įrangos komponentas. 

Visuose virtualiuose serveriuose gali būti sukurta kliento pasirinkta debesų paslauga („Azure“, „Amazon“, vietinis klasteris ir kt.). Taip pat galime pasiūlyti atsarginę kopiją dviejose skirtingose fizinėse vietose.  

 
 

 

Gaukite pasiūlymą