Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„Primend Cloud“ atsarginė kopija

„Primend Cloud“ atsarginė kopija

Kas yra „Veeam Cloud Connect“ išorinės atsarginės kopijos paslauga?

Šis sprendimas leidžia kurti atsargines duomenų kopijas tiek fiziniuose, tiek virtualiuose serveriuose. Serveriai gali būti kliento serverinėje, „Primend Cloud“ saugykloje arba saugomi trečiosios šalies laikmenose. Kokio laikotarpio duomenis saugoti atsarginėje kopijoje klientas gali spręsti pats (dienos, savaitės, mėnesio, metų ar pan.). Atsarginės kopijos nustatymas yra paprastas, o duomenų atkūrimas greitas.

„Veeam Cloud Connect“ paslaugos privalumai:

Atsarginę kopiją saugo išorinis paslaugų teikėjas
  „Primend“ siūlo atsarginio kopijavimo paslaugą iš jūsų duomenų centro į „Primend Cloud“ arba „Microsoft Azure“ aplinką. Duomenys kaupiami naudojant „Veeam“ technologiją, kuri padeda sumažinti saugomą duomenų tūrį. „Primend“ yra atsakinga už sklandų paslaugos veikimą, stebi atsarginę kopiją ir jos duomenų kiekius, o prireikus juos atkuria.
Greitas atkūrimas
  Prireikus atstatyti duomenis, tai galima padaryti greitai. Atkūrimas gali būti pagrįstas virtualiuoju serveriu arba failais.
Moderni atsarginių kopijų technologija
  Naujausias „Veeam“ sprendimas apima „WAN Acceleration“ technologiją, kurios privalumas – minimalus tinklo srautas kuriant atsarginę kopiją ir tai, kad nereikalingos papildomos investicijos tinklo greičiui padidinti. Ryšys sukuriamas saugiai internetu, naudojant tam tikrą TCP prievadą, apsaugotą SSL šifravimu. Nereikalingas VPN.
Visiškai užšifruotų duomenų mainai
  Duomenys yra užšifruoti jų kilmės vietoje, dar prieš jiems išeinant iš namų tinklo. Duomenys užšifruojami jų kilmės vietoje dar prieš jiems išeinant iš jūsų tinklo. Duomenys šifruojami visame atsarginės kopijos kūrimo maršrute, taip pat ir paskirties vietoje, t. y. „Primend Cloud“ arba „Microsoft Azure“ aplinkoje.
Lankstus licencijavimo modelis
  Norint naudotis paslauga, nebūtina pirkti licencijų ar investuoti į techninę įrangą. Paslaugos kaina priklauso nuo serverio ir jūsų duomenų apimties. Jūs mokate tik už tai, ką iš tikrųjų naudojate.

Patogią ir optimalią už svetainės ribų kuriamą atsarginę kopiją palaiko trečiųjų šalių gamintojai. Atsarginei išorinei kopijai kurti „Primend“ pasirinko „Veeam“ technologiją. Remiantis mūsų patirtimi, šį sprendimą lengviausia naudoti, jis greičiausiai atkuria ir yra vienas iš prieinamiausių.

Kaip licencijuojama ir įkainojama „Veeam Cloud Connect“?

Kainodarą sudaro dvi dedamosios dalys: serverio paslauga ir atsarginės kopijos duomenų apimtis „Azure“ duomenų centre. Prireikus, licencijuojami kiekiai gali būti pakeisti, o mėnesinis mokestis apskaičiuojamas kas mėnesį:
 

„Veeam“ atsarginės kopijos programinės įrangos licencija – 10 € vienam virtualiam serveriui;
 1 TB duomenų „Primend Cloud“ arba „Azure Blob“– 40 € per mėnesį;
 atsarginės kopijos paslaugos stebėjimas ir valdymas – 100€ už vieną lokaciją;

Pradinių paslaugos nustatymų kaina – sutartinė 
Duomenų atkūrimas iš atsarginės kopijos atliekamas kas valandą

 

Gaukite pasiūlymą

Atsisiųskite produkto aprašą