Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

TABLOO pagalba

Augant įmonei ir jos veiklos apimtims, būtina tobulinti intranetą bei įvairias dokumentų biblioteka bei saugojimas funkcijas. Be to, vartotojams nuolat kyla naujų poreikių, kurių gali nepavykti patenkinti patiems. TABLOO pagrįsta „Microsoft Sharepoint“ internetine duomenų baze, o „Microsoft“ reguliariai atnaujina ir tobulina savo programas. Dėl to specialiai jūsų sprendimams sukurtos sąsajos ir nustatymai gali pradėti strigti.  

TABLOO sprendimas kartu su palaikymo paslauga leidžia „Primend“ specialistams operatyviai teikti pagalbą šiuo sprendimu besinaudojantiems kliento įmonės darbuotojams ir kurti naujas galimybes. Taip „Primend“ komanda visuomet žino darbuotojų poreikius ir gali suteikti daugiau naudingų rekomendacijų mokymų metu bei siūlyti įmonei naudingus pokyčius. 

Sužinokite daugiau apie TABLOO pagalbos ir palaikymo paslaugas TABLOO svetainėje ►

Gaukite pasiūlymą