Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„Skype for Business Online“ po šešių mėnesių išeina į pensiją. Ką reikia žinoti?

Autorius: Laikas: 2021 m. vasario 02 d.

Prieš aštuoniolika mėnesių „Microsoft“ paskelbė, kad 2021 m. liepos 31 d. „Skype for Business Online“ išeina užtarnauto poilsio. Likus šešiems mėnesiams iki paslaugos pabaigos, sutelkėme dėmesį, kaip padėti savo klientams pereiti ptie „Microsoft Teams“, jei jie to pageidauja, ir paieškoti daugiau būdų, kaip susitelkti ir sutvarkyti visus reikalus.

„Skype for Business Online“ buvo svarbi komunikacijos priemonė milijonams organizacijų visame pasaulyje. Tačiau kai klientai pajunta „Teams“ privalumus, kaip ši platforma sujungia pokalbius, skambučius, susitikimus ir dar daugiau, jie supranta kokį nuostabų potencialą turi „Teams“, kaip tai padeda sklandžiai bendradarbiauti bei saugiai ir suderintai supaprastina darbą.

Nepriklausomai nuo to, kurioje kelio atkarpoje esate pereidami iš „Skype for Business Online“ į „Teams“, tai yra svarbus momentas įsitikinti, jog jūsų organizacija yra tinkamai pasirengusi persikėlimui į „Teams“, kad viską laiku suspėsite, kol „Skype for Business Online“ galutinai „išeis į pensiją“ ir prieiga prie paslaugos nustos galioti.

„Mes turime planą ir mes jį įgyvendiname.“

Dauguma „Skype for Business Online“ klientų yra įsidiegę „Teams“ – su persidengiančiomis galimybėmis (angl. Overlapping Capabilities) (aka „Salų režimas“), ar su pasirinktomis galimybėmis (angl. Select Capabilieties) – ir palaipsniui jau perkelia vartotojus ir darbus, nes organizacija yra tam pasirengusi. Tikėtina, kad esate šioje stovykloje ir jau matote finišo tiesiąją. Prieš keisdami esamus ir naujinių nustatymus ir prieš galutinai perkeliant vartotojus ar savo nuomininką į „Teams“, jūs turite laiko dar kartą patikrinti savo techninį ir organizacinį pasirengimą.

„Oi, mes dar nepasiruošę.“

Kai kurios organizacijos gali būti netoli pažengę planuojant perėjimo į „Teams“ procesus. Tai suprantama, nes praėjusių metų įvykiai gerokai koregavo įmonių strategijas, prioritetus ir išteklius. Nesijaudinkite, jūs vis dar turite laiko. Tiesą sakant, yra daugybė pavyzdžių, kaip organizacijos per kelis mėnesius atsinaujino persikeldami iš „Skype for Business Online“, hibridinių diegimo programų ar „Skype for Business Server“ į „Teams“. Kadangi liko vos šeši mėnesiai iki atsisveikinimo, raginame pradėti planuoti jau šiandien, kaip suderinti techninius, procesinius ir vartotojo scenarijus, kurie gali būti būdingi tik jūsų organizacijai.

Jei nežinote nuo ko pradėti, kviečiame susisiekti su mumis ir mes jums padėsime.

Labiau įtraukiantys ir efektyvesni susitikimai. Sklandesnis bendradarbiavimas. Lengva programų ir darbo srautų integracija. Yra tiek daug dalykų, kuriais sužavi „Teams“.

Po šešių mėnesių prieiga prie „Skype for Business Online“ baigsis. Nors jaučiame šiek tiek nostalgijos dėl to, kas dingsta, žinome, kad su „Teams“ organizacijos gali nuveikti kur kas daugiau – palaikyti ryšį ir kartu nuveikti daugiau darbe, mokykloje ir gyvenime. Tai yra kaip tik tai, dėl ko mes labai laukiame šių pokyčių.

Iki pasimatymo „Teams“ platformoje!

Šaltinis: Microsoft

Prenumeruoti naujienlaiškį