Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„Primend“ tapo „Microsoft“ 2016 metų partneriu Estijoje

Autorius: Toomas Mõttus Laikas: 2016 m. vasario 02 d.

Didžiuojamės galėdama pranešti, kad „Primend“ laimėjo 2016 metų „Microsoft“ „Metų partnerio“ apdovanojimą Estijoje. „Primend“ pagerbta tarp geriausių pasaulyje „Microsoft“ partnerių už puikų inovacijų ir „Microsoft“ technologija pagrįstų sprendimų diegimą vartotojams. „Primend“ šį apdovanojimą pelno jau antrąjį kartą iš eilės. Ir tai yra pirmas kartas Estijoje, kai ta pati įmonė antrą kartą iš eilės paskelbiama „Microsoft“ metų partnere šalyje.  

„Primend“ paslaugų vadovas Tõnis priima 2015-ųjų metų apdovanojimą „Microsoft“ Pasaulio partnerių konferencijoje (angl. Worldwide Parner Conference, WPC) kartu su „Microsoft“ vice prezidentu Philu Sorgenu. 

„Microsoft“ metų partnerių apdovanojimais skirtingose pasauio šalyse pagerbia tuos partnerius, kurie per pastaruosius metus pademonstravo verslo meistriškumą, teikdami „Microsoft“ sprendimus įvairiems klientams. Šiuo apdovanojimu pripažįstama, kad „Primend“ sėkmingai užmezgė ryšius su vietiniu „Microsoft“ biuru, demonstruodama naujoves ir poveikį verslui, skatindama klientų pasitenkinimą ir įgydama naujų klientų. 

Apdovanojimai buvo įteikti keliose kategorijose, nugalėtojai išrinkti iš daugiau nei 2500 dalyvių iš 119 pasaulio šalių. „Primend“ buvo pripažinta už nepriekaištingą sprendimų ir paslaugų teikimą, taip pat už puikų antrinės įmonės atstovavimą Estijoje. 

„Mums garbė pripažinti Estijos įmonę „Primend“ „Microsoft“ metų partneriu šalyje, – sakė „Microsoft“ korporacijos „Worldwide Partner Group“ generalinė direktorė Gavriella Schuster. – „Primend“ yra puikus pavyzdys,  kokių šaunių talentų yra mūsų „Microsoft“ partnerių bendruomenėje, kuri vienija profesionalus, siekiančius pristatyti novatoriškus ir transformuojančius sprendimus“. 

„Microsoft“ metų partnerių apdovanojimais pripažįsta tuos savo partnerius, kurie per pastaruosius metus sukūrė ir pristatė išskirtinius „Microsoft“ technologijomis pagrįstus sprendimus. 

„Primend“ yra „Microsoft“ metų partneris Estijoje 

Mums didžiulė garbė antrus metus iš eilės būti pripažintiems „Microsoft“ metų partneriu šalyje. Bendradarbiaudami su „Microsoft“, galėjome pateikti savo klientams aukščiausios klasės debesijos sprendimus, kurie padeda jiems pasiekti verslo tikslų ir padidinti produktyvumą. „Primend“ dirba tam, kad savo klientams galėtų pasiūlyti tik geriausius IT sprendimus, o bendradarbiavimas su „Microsoft“ leidžia tai padaryti. 

„Primend“ dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie šio pripažinimo! 

Prenumeruoti naujienlaiškį