„Primend“ ir „ADM Cloudtech“ kartu teiks paslaugas Jungtinėje Karalystėje

Autorius: Rene Kaalo Laikas: 2019 m. spalio 06 d.

„Primend“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su debesų kompiuterijos valdymo įmone „ADM Cloudtech“, su kuria kartu pristatys platų IT sprendimų spektrą Jungtinėje Karalystėje (JK) veikiančioms įmonėms.

Pagal rugsėjį pasirašytą susitarimą, „ADM Cloudtech“ ir „Primend“ suvienija jėgas, kad galėtų siūlyti debesų ir programinės įrangos paslaugas esamiems ir naujiems „ADM Cloudtech“ klientams, veikiantiems JK.

„Mūsų tikslas visada buvo padėti klientams kuo efektyviau ir kiek įmanoma neskausmingiau pasiekti savo verslo tikslus. Kadangi mūsų paslaugų pobūdis mus nukreipia tiesiai į klientų kritinių verslo sistemų centrą, mes susiduriame su labai įvairiais reikalavimais. Norime užtikrinti, kad mūsų klientai galėtų sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą ir jiems nereikėtų jaudintis, todėl dažnai pasitelkiame partnerius ir jų turimas kvalifikacijas, kurios padeda patenkinti klientų poreikius. Viena tokių paslaugų, kurių dažnai prašo mūsų klientai, yra „Microsoft Office365“. „Primend“ yra vienas geriausių žaidėjų šioje srityje, o jų žinios apie „Office365“ ir patirtis jį diegiant įvairaus dydžio organizacijoms kuo puikiausiai papildo mūsų žinias“, – sakė „ADM Cloudtech“ vadovaujantysis partneris Klemens Arro.

„Mūsų, „Primend“, misija kurti tokius sprendimus, kurie padėtų žmonėms ir jų įmonėms veikti sėkmingiau. Mes manome, kad mūsų pagrindiniai tikslai sutampa su „ADM“ tikslais ir požiūriu. Mes niekada nebijojome bendradarbiauti ar pritraukti partnerius atskiriems projektams, jei tai reiškia, kad savo klientams galėsime pasiūlyti geriausias įmanomas paslaugas. Štai kodėl mes džiaugiamės bendradarbiavimo su „ADM“ pradžia ir galimybe įsitvirtinti JK rinkoje. Turime ilgalaikę „Microsoft“ debesų kompiuterijos paslaugų diegimo patirtį, todėl savo partneriams galime būti naudingi siūlydami konsultavimo paslaugas naujiems klientams, kad šie galėtų peržengti ribas ir greičiau pasiekti savo tikslus“, – sakė vienas iš „Primend“ įkūrėjų, debesų kompiuterijos paslaugų pardavimų vadovas Rene Kaalo.

Šią vasarą „ADM Cloudtech“ laimėjo Jungtinės Karalystės vyriausybės viešųjų pirkimų sutartį dėl visų kategorijų debesų kompiuterijos paslaugų ir taip buvo įtraukta į nacionalinę duomenų bazę, kuri nuo šiol leidžia „ADM Cloudtech“ automatiškai ir lengvai dalyvauti nacionaliniuose debesų kompiuterijos paslaugų pirkimuose.

Prenumeruoti naujienlaiškį