Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Panaikintas „Exchange Online“ pagrindinis autentifikavimas

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2022 m. spalio 03 d.

Rugpjūtį „Microsoft“ paskelbė, kad nuo 2022 m. spalio 1 d. pradės visam laikui išjungti pagrindinį autentifikavimą visiems nuomininkams, neatsižvelgiant į naudojimą. Išimtis bus daroma tik SMTP autentifikavimui. „Exchange Online“ pagrindinis autentifikavimas kliento prieigos užklausoms naudoja vartotojo vardą ir slaptažodį. Pagrindinio autentifikavimo blokavimas gali padėti apsaugoti „Exchange Online“ nuo grubios jėgos ar slaptažodžio išpuolių. 

Nuo spalio 1 d. „Microsoft“ pradės atsitiktine tvarka atrinkti nuomininkus ir išjungti pagrindinę MAPI, RPC, neprisijungus pasiekiamų adresų knygos (angl. Offline Address Book, OAB), „Exchange Web Services“ (EWS), POP, IMAP, „Exchange ActiveSync“ (EAS) ir „Remote PowerShell“ autentifikavimo prieigą. Likus 7 dienoms iki to, „Microsoft“ paskelbs pranešimą pranešimų centre, o pakeitimo dieną kiekvieną nuomininką informuos pranešimu apie paslaugų būseną. 

„Microsoft“ neišjungs ir nekeis jokių SMTP AUTH nustatymų. Kadangi daugelis daugiafunkcinių įrenginių, pvz., spausdintuvų ir skaitytuvų, negali naudoti šiuolaikinio autentifikavimo, jie liks išimtimi, nebent jūsų organizacija anksčiau nesinaudojo šia parinktimi. 

Jei panaikinote savo priklausomybę nuo pagrindinio autentifikavimo, tai neturės įtakos jūsų vartotojams. Jei to dar nepadarėte (arba nesate tikri), pranešimų centre patikrinkite naujausius duomenis mėnesinėse naudojimo ataskaitose, kurias „Microsoft“ kas mėnesį siunčia nuo 2021 m. spalio mėn. 

Vienkartinis pakartotinis įjungimas 

Rugsėjo 1 d. „Microsoft“ paskelbė apie savo plano atnaujinimą tiems klientams, kurie nieko nežino apie pasikeitimus arba nėra tam pasiruošę.  

Kai pagrindinis autentifikavimas po spalio 1 d. bus išjungtas, visi klientai galės naudoti savitarnos diagnostiką, kad iš naujo įgalintų pagrindinį autentifikavimą bet kuriems jiems reikalingiems protokolams, vieną kartą kiekvienam protokolui. Atlikus šią diagnostiką, pasirinktiems protokolams bus iš naujo įgalintas pagrindinis autentifikavimas. Pasirinkti protokolai bus įgalinti naudoti pagrindinį autentifikavimą iki 2022 m. gruodžio mėn. pabaigos. Pirmąją 2023 kalendorinių metų savaitę šiuose protokoluose pagrindinis autentifikavimas bus išjungtas visam laikui, ir vėliau jau nebebus galimybės jo naudoti. 

Jei reikia papildomos informacijos apie diagnostikos vykdymą, „Microsoft“ pateikia išsamų vadovą čia

Šaltinis: Microsoft 

Gaukite pasiūlymą

Prenumeruoti naujienlaiškį