Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„Office 365“ nuo šiol vadinsis „Microsoft 365“

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2020 m. kovo 31 d.

Autorius: Jared Spataro, „Microsoft 365“ korporacijos viceprezidentas 

„Microsoft“ paskelbė, kad nuo 2020 m. balandžio 21 d. mažoms ir vidutinėms įmonėms skirtas „Office 365“ ir „Office 365 ProPlus“ turės vieną prekės ženklą – „Microsoft 365“. 

Tai natūrali raida. 2017 m. „Microsoft 365“ startavo kaip licencijų paketas verslo klientams, apjungiantis „Windows“, „Office“ ir įmonių mobilumo bei saugos (angl. Enterprise Mobility and Security, EMS) produktus. Praėjo pakankamai daug laiko. Šiandien mes tai vadiname „pasaulio produktyvumo debesimi“, ir tai atspindi mūsų „Microsoft“ produktyvumo įrankių ateities viziją – integruotą programų ir paslaugų rinkinį, kuris įgalina dirbtinį intelektą (AI) ir kitas pažangiausias naujoves veikti vartotojui.   

Mažoms ir vidutinėms įmonėms tai reiškia ir naujas „Microsoft Teams“ galimybes, kurios padeda vartotojams rengti išsamius susitikimus ir renginius internete; naudotis debesies failų saugojimo ir dalijimosi galimybėmis, taip užtikrinant patogų bendradarbiavimą iš bet kur; saugos bei tapatybės sprendimus verslui apsaugoti. Šiuo metu, kai verslas susiduria su nepaprastais sveikatos ir ekonomikos iššūkiais, džiaugiamės galėdami sujungti savo vartotojus ir mažus bei vidutinius verslo klientus į šią augančią „Microsoft 365“ šeimą. 

Nauji produktų pavadinimai 

Nauji pavadinimai įsigalioja nuo 2020 m. balandžio 21 d. Tai tik produkto pavadinimo pakeitimas, nelemiantis nei kainų, nei funkcijų pokyčių.  

  • Office 365 Business Essentials“ taps „Microsoft 365 Business Basic“. 
  • Office 365 Business Premium“ taps „Microsoft 365 Business Standard“. 
  • Microsoft 365 Business“ taps „Microsoft 365 Business Premium“. 
  • Office 365 Business“ ir „Office 365 ProPlus“ taps „Microsoft 365 Apps“.  

Kur reikia, mes naudosime ženkliukus „verslui“ ir „įmonei“, kad atskirtume vieną paketą nuo kito. 

Šių produktų pakeitimai vyks automatiškai. 

Prenumeruoti naujienlaiškį