Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Jūsų dėmesiui – „Surface Laptop Go“ ir „Surface Pro X“ verslui

Autorius: Laikas: 2020 m. lapkričio 16 d.

Jūsų dėmesiui – „Surface Laptop Go“ ir „Surface Pro X“ verslui

Idėja dirbti ar mokytis iš namų vienu metu atrodė kaip laikinas sprendimas, tačiau greitai daugeliui iš mūsų jis tapo kone nuolatinis. Nesvarbu, ar jūsų maršrutas apsiriboja namais, ar driekiasi po visą miestą, kompiuteris ir toliau yra vienas svarbiausių jungčių, padedančių palaikyti ryšius su darbu, mokykla ir gyvenimu. Ir jo reikia kiekvienam šeimos nariui. 

„Surface Laptop Go“

Surface Laptop Go“ įkūnija šiuo metu geriausią stiliaus, našumo ir baterijos veikimo trukmės pusiausvyrą. Visa tai – iki šiol lengviausiame ir prieinamiausiame „Surface“ nešiojamame kompiuteryje.

Naudokitės svarbiausiomis programomis su 10-osios kartos „i5 Intel® Core ™“ procesoriumi.
Pasiruošęs jums tarnauti visą dieną – iki 13 valandų veikianti baterija.
Lengva nešiotis su savimi – sveria nuo 1,1 kg (2,45 svaro) ir yra tik 15,69 mm storio.
Su HD kamera vaizdo skambučių metu atrodysite puikiai prie bet kokio apšvietimo.

 

 

 

 

 

 

Puikiai dera stilius ir produktyvumas 

Šis įrenginys turi gražų 12,4 colių „PixelSense“ liečiamą ekraną, didelis ir tikslus jutiklinis pultelis ir pilno dydžio klaviatūra su 1,3 mm klavišais, kad būtų galima tiksliai ir patogiai rinkti tekstą. Aptakus, plonas ir racionalus dizainas. Galima rinktis iš trijų patvarių ir lengvų metalinių apdailų: „Ice Blue“, „Sandstone“ ir „Platinum“. Visos „Surface Laptop Go“ konfigūracijos užtikrina spartų veikimą. Akumuliatoriaus veikimas iki 13 valandų ir greitas įkrovimas šiuo įrenginiu leis jums naudotis visą dieną.

Nesvarbu, jūs mokotės ar dirbate, greičiausiai dabar dažniau nei bet kada anksčiau naudojate fotoaparatą, garsiakalbius ir mikrofonus. „Surface Laptop Go“ turi įmontuotą 720p raiškos HD kamerą ir „Studio Mics“ mikrofoną, kad jūsų kolegos ar klasės draugai galėtų jus aiškiai matyti ir girdėti. „Omnisonic“ garsiakalbiai ir „Dolby Audio“ apgaubia nuostabiu garsu – nesvarbu, skambinate vaizdo skambučiu, žiūrite filmą, klausote muzikos ar kitų garsų. 

„Surface Pro X“ verslui

Itin plonas ir „visada prisijungęs“ produktyvumas

Viršinkite lūkesčius su greitai užsikraunačiu ir visada darbui pasiruošusiu „Surface Pro X“. Būkite vienu žingsniu priekyje naudodamiesi šiuo itin plonu įrenginiu „du viename“, kuris suteikia mobilumą, patikimą baterijos veikimo laiką ir svarbiausius įrankius, kurie jums būtini.

Suteikite savo darbui spalvų

Rinkitės klasikinę matinę juodą spalvą arba naujas „Surface Pro X Signature Keyboard“* spalvas – ledo melsvą (Ice Blue), aguonų raudoną (Poppy Red) arba subtilią platinos (Platinum).

Nuotolinis darbas nereiškia, kad gali nukentėti santykiai su klientais

Sutelkite dėmesį į savo klientus, ne į kompiuterį. Pasirūpinkite įrenginiais, kurie padės jums kuo geriau atlikti savo užduotis – nuo liečiamos ar rašikiu valdomos planšetės iki nešiojamosios studijos ar nešiojamojo kompiuterio su pilno dydžio klaviatūra, kuris gali apjungti visus jūsų išorinius ekranus. Būkite girdimi ir matomi vaizdo skambučių metu ar virtualiuose susitikimuose – tai padaryti padės dvigubas didelio nuotolio „Studio Mics“ mikrofonas, priekinė 5,0 MP HD kamera ir, žinoma, akių kontaktas.

Patikimas, saugus ir sparčiai veikiantis 4G + LTE
Ilgas veikimas neprisijungus prie elektros maitinimo – iki 15 valandų veikianti baterija.
Daugiau erdvės ekrane – 13 colių liečiamas ekranas.
Patogu turėti su savimi – 7.3 mm storio įrenginys sveria nuo 771 g (1.7 svaro).

Prenumeruoti naujienlaiškį