„Internet Explorer“ palaikymas baigiasi!

Autorius: Toomas Mõttus Laikas: 2020 m. rugsėjo 22 d.

Na, gerai, paskutiniosios „Internet Explorer“ versijos IE11 saugos pataisų palaikymas tęsis ir ateinančius metus, tačiau ankstesnių versijų jau visiškai atsisakoma. Visą plėtrą ir dėmesį  „Microsoft“ sutelkė į naująją interneto naršyklę „Edge“. Naujosios „Office 365“, „Teams“ ir „Microsoft 365“ paslaugos palaiko tik „Edge“, „Chrome“ ir „Firefox“ interneto naršykles. 

Nuo 2020 m. lapkričio 30 d. „Teams“ platforma visiškai nustos palaikyti „Internet Explorer“. Kitos „Office 365“ ir „Microsoft 365“ paslaugos oficialiai palaikys IE11 iki 2021 m. rugpjūčio 17 d. Tačiau mes jau pastebėjome, kad kai kurios „SharePoint Online“ funkcijos neveikia IE taip pat, kaip veikia „Edge“ ar „Chrome“ naršyklėse, todėl pats laikas susipažinti su „Edge“ naršykle. 

Kas atsitiks, jei vidinė programa priklauso nuo IE funkcionalumo? 

IE yra „Windows 10“ operacinės sistemos dalis ir bent jau kol kas „Microsoft“ nenustatė termino, kada baigsis IE11 palaikymas. Be to, „Edge“ turi „IE Mode“ naršyklę, o tai reiškia, kad jei paslaugai reikalinga IE funkcija, „Edge“ lange gali būti paleista „Internet Explorer“. Vartotojo sąsaja yra paprastesnė darbuotojui. 

IT specialistai, norintys, kad jų verslas funkcionuotų sklandžiai pasibaigus IE11 palaikymui, turėtų perskaityti šį „Edge“ diegimo vadovą

Prenumeruoti naujienlaiškį