Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„Internet Explorer“ palaikymas baigiasi!

Autorius: Toomas Mõttus Laikas: 2020 m. rugsėjo 22 d.

Na, gerai, paskutiniosios „Internet Explorer“ versijos IE11 saugos pataisų palaikymas tęsis ir ateinančius metus, tačiau ankstesnių versijų jau visiškai atsisakoma. Visą plėtrą ir dėmesį  „Microsoft“ sutelkė į naująją interneto naršyklę „Edge“. Naujosios „Office 365“, „Teams“ ir „Microsoft 365“ paslaugos palaiko tik „Edge“, „Chrome“ ir „Firefox“ interneto naršykles. 

Nuo 2020 m. lapkričio 30 d. „Teams“ platforma visiškai nustos palaikyti „Internet Explorer“. Kitos „Office 365“ ir „Microsoft 365“ paslaugos oficialiai palaikys IE11 iki 2021 m. rugpjūčio 17 d. Tačiau mes jau pastebėjome, kad kai kurios „SharePoint Online“ funkcijos neveikia IE taip pat, kaip veikia „Edge“ ar „Chrome“ naršyklėse, todėl pats laikas susipažinti su „Edge“ naršykle. 

Kas atsitiks, jei vidinė programa priklauso nuo IE funkcionalumo? 

IE yra „Windows 10“ operacinės sistemos dalis ir bent jau kol kas „Microsoft“ nenustatė termino, kada baigsis IE11 palaikymas. Be to, „Edge“ turi „IE Mode“ naršyklę, o tai reiškia, kad jei paslaugai reikalinga IE funkcija, „Edge“ lange gali būti paleista „Internet Explorer“. Vartotojo sąsaja yra paprastesnė darbuotojui. 

IT specialistai, norintys, kad jų verslas funkcionuotų sklandžiai pasibaigus IE11 palaikymui, turėtų perskaityti šį „Edge“ diegimo vadovą

Prenumeruoti naujienlaiškį