Mapri

Arturs Sausins | Valdybos narys

„Mapri“ yra Estijos rinkoje beveik 20 metų veikianti statybų bendrovė, nuo 2014 m. turinti ir  dukterinę įmonę Latvijoje. Įmonė teikia bendrąsias projektines statybos paslaugas, žemės ūkio statybos paslaugas, atlieka betonavimo darbus Estijoje ir Latvijoje. Tai, kad įmonė veikia abiejose šalyse nėra vienintelis bruožas, siejantis „Mapri“ ir „Primend“. Mūsų bendrovės turi ir panašius augimo tempus bei vertybes.

„Primend“ specialistai rūpinasi IT klausimais, su kuriais susiduria „Mapri“ – nuo ​​kasdienės pagalbos iki konkrečių IT projektų sukūrimo. Įmonėms bendradarbiaujant, „Mapri“ IT infrastruktūra sutvarkyta ir optimizuota, užtikrintas saugumas, efektyvumas ir inovatyvus požiūris. Gali kilti klausimas, kas yra šios, per trumpą laiką pasiektos, sėkmės istorijos raktas?

„Mapri“ ir „Primend“ bendradarbiavimas buvo ką tik prasidėjęs, kai pasaulį netikėtai sukrėtė Covid-19 pandemija. Sudėtingos aplinkybės šiek tiek apsunkino įprastą pasiruošimo etapą, o tai sukėlė ir tam tikrų iššūkių paslaugų teikimo procese. Tačiau netrukus buvo įsivardintos visos esminės problemos, sutvarkyta IT tinklo infrastruktūra, įdiegtos debesų paslaugos, atlikta inventorizacija ir priežiūra. Ir dar kartą paaiškėjo, kad net iš pirmo žvilgsnio mažos smulkmenos ir veiklos gali būti labai vertingos – pavyzdžiui, prie „Mapri“ darbuotojų kompiuterių buvo prijungtas „Primend“ pagalbos tarnybos telefono numeris, o tai paskatino efektyviau bendrauti, suteikė galimybę greičiau informuoti apie skubias problemas.

Vienas didžiausių projektų buvo „SharePoint“ platformos diegimas. Tai failų saugojimo ir bendradarbiavimo aplinka, kuri žymiai supaprastina kasdienius įmonės procesus. Vertingas „SharePoint“ pranašumas yra įmonės intraneto svetainė TABLOO. Tokia vidinės komunikacijos platforma „Mapri“ darbuotojams yra itin svarbi. Administracijos komanda labai retai susitinka asmeniškai su statybų aikštelėse dirbančiais darbuotojais, todėl kolektyvui suvienyti ir apjungti dažniausiai naudojama skaitmeninės komunikacijos priemonės. Su šia programėle galima lengvai pasiekti visus reikalingus įmonės dokumentus, svarbias ataskaitas, darbuotojų naujienas, visų darbuotojų kontaktinę informaciją, gimtadienio kalendorių ir pan. Atostogų ir komandiruočių planavimo sistema visoms susijusioms šalims leidžia lengvai ir greitai susitvarkyti aktualius formalumus ir kitas svarbias smulkmenas. Įdiegtos IT automatizavimo priemonės užtikrina, kad įmonės verslo projektai būtų automatiškai dokumentuojami pagal nuoseklius terminus, turinį ir stilių.

Pagrindinis „Mapri“ tikslas – užtikrinti savo klientams teikiamų paslaugų kokybę ir patikimumą. Tai reiškia, kad įmonės kasdienis darbas ir verslo procesai turi vykti kuo sklandžiau. To pasiekti padeda bendradarbiavimas su patikimais partneriais. Užtikrindama visą IT paslaugų spektrą, „Primend“ savo indėlį atlieka profesionaliai, efektyviai, vadovaujantis inovatyviu požiūriu.